Información

Założycielem Wyższych Szkół Bankowych jest Towarzystwo Edukacji Bankowej SA. Powstałe w 1994 roku, jest dziś jedną z największych prywatnych instytucji edukacyjnych w Polsce. Towarzystwo Edukacji Bankowej SA prowadzi szeroką działalność w sferze nauczania jako strategiczne centrum grupy podmiotów oferujących kształcenie na poziomie wyższych studiów magisterskich i licencjackich, studiów podyplomowych, szkolnictwa policealnego i średniego oraz profesjonalnych szkoleń. Łączna liczba absolwentów założonych i prowadzonych przez TEB SA uczelni i szkół przekracza 80 000 osób. 
Misją Towarzystwa Edukacji Bankowej SA jest tworzenie, dostarczanie i rozwój nowoczesnych, wysokiej jakości usług edukacyjnych, doradczych i marketingowych w celu podnoszenia konkurencyjności polskiej gospodarki.

TEB SA realizuje swoją misję jako strategiczne centrum grupy podmiotów oferujących kształcenie na poziomie wyższych studiów magisterskich i licencjackich, studiów podyplomowych, szkolnictwa policealnego i średniego oraz profesjonalnych szkoleń.
Obecnie Wyższe Szkoły Bankowe są w 8 miastach: Bydgoszcz, Chorzów, Gdańsk, Opole, Poznań, Szczecin,Toruń i Wrocław.

Misją Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu
jest kształcenie wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności potrzebne do rozwoju zawodowego i świadomego uczestniczenia w budowaniu nowoczesnej polskiej gospodarki. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu prowadzi studia I i II stopnia i podyplomowe oraz studia MBA. Przy WSB funkcjonuje także Centrum Językowe Forward.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu od lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych przygotowywanych przez ogólnopolskie czasopisma. Miejsca w tegorocznych zestawieniach potwierdzają renomę Uczelni oraz jej silną pozycję na rynku edukacyjnym regionu.

Oferta szkoleniowa

Strona 1 z 3

Strona 1 z 3

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |