Skontaktuj się z Educaedu

 
Loading...
Prosimy o prawidłowe wypełnienie wszystkich poniższych pól
Temat
Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Miasto
Komentarz / Pytanie
Kod bezpieczeństwa
Proszę wpisać kod widoczny na obrazku.
Nie ma różnicy między dużymi i małymi literami.
Kod bezpieczeństwa
Wyślij
Prosimy o prawidłowe wypełnienie wszystkich poniższych pól
Temat
Imię i Nazwisko
E-mail
Miasto
Komentarz / Pytanie
Kod bezpieczeństwa
W żadnym wypadku nie możemy przekazać informacji na temat żadnego z kursów

Jeżeli interesuje Cię informacja na temat któregoś z kursów, prosimy o znalezienie go na naszej stronie i kliknięcie na e-mail, podany obok informacji na temat tego kursu. Kliknięcie na przycisk WYŚLIJ, jest równoznaczne z akteptacją regulaminu i oznacza zgodę się na na gromadzenie i wykorzystywanie danych podanych w formularzu, w celach administracyjnych, statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. nr 133 z 1997r). W przypadku podawanych danych osobowych Użytkownik wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie podanych danych osobowych, w tym adresu elektronicznego w celu reklamy zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz.U. nr 144 poz 1204). Ponadto, każdy użytkownik ma prawo do wglądu, zmiany bądź usunięcia podanych przez siebie informacji. Za pomocą Educaedu Business S.L. w przyszłości przekażemy Ci informacje na temat ofert, które są zgodne z Twoimi preferencjami.

Użytkowanie strony przez Instytuty Edukacyjne w celu zamieszczenia kursów (magisterskich, podyplomowych, licencjackich, etc.)jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na użycie logo, znaków firmowych i nazwy wraz z informacją na temat kursów należących do centrów edukacyjnych oraz celem zamieszczenia oferty kursów na stronie internetowej przez Educaedu Business S.L.

Pomimo iż Educaedu Business S.L. dołoży wszelkich starań, aby wysłać poprawną informację do centrów edukacyjnych, mozliwe jest pojawienie się błędów w wysyłaniu istniejącej informacji. Centra edukacyjne świadome są zatem takiej ewentualności i oddalają się od pociągnięcia do odpowiedzialności Educaedu Business S.L. w przypadku zniszczeń i krzywoprzysięstwa wynikającego z błędów w przekazie informacji.

W przypadku gdy nie chcesz otrzymywać informacji od nas, uprzejmie prosimy o przestrzeganie instrukcji, które można zobaczyć w polityce prywatności.

Klikając na przycisk WYSLIJ akceptujesz politykę ochrony danych osobowych Educaedu.pl