Home > Szkoły - Polska > Agencja Sedno

Informacje

Dlaczego Agencja SEDNO sp. z o.o.?
Kompleksowo
Zajmujemy się przygotowaniem merytorycznym całego szkolenia: od zbadania faktycznego zapotrzebowania po realizację partykularnych celów szkoleniowych, cały czas czuwając nad spójnością i konsekwencją tych działań.
 
Praktycy  
Rekrutacja trenerów jest wielostopniowa i realizowana z wyjątkową starannością. Do naszego zespołu trafiają wyłącznie praktycy o odpowiednich predyspozycjach. Zespół trenerski przechodzi okresowe szkolenia wewnętrzne z metodyki wykorzystywanej podczas nauczania w naszych barwach.

Jesteśmy polecani 
Nasi kliencie ciągle nam mówią: Takiego szkolenia jeszcze nikt nam nie zrealizował do tej pory. Słowo „szkolenie” zyskało dla nas zupełnie inną jakość.
Wybierając nas do współpracy wybieracie Państwo najwyższą jakość realizacji.

Nowocześnie  
Jesteśmy nowocześni, korzystamy z najnowszych technologii, dobieramy środki realizacji do zapotrzebowania naszych klientów. Mamy opanowane perfekcyjnie multimedia i przede wszystkim dysponujemy wiedzą, sprzętem i odpowiednimi kadrami do tego, żeby bez niepotrzebnego ryzyka realizować projekty szkoleniowe od początku do końca.

Projekty wspófinansowane 
Projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej wykonujemy w zgodzie z odpowiednim SIW. Nigdy nie kwestionowano jakości naszych materiałów.
 
Referencje  
Zabiegamy o referencje pisemne i telefoniczne od wszystkich naszych klientów, żeby oszczędzić Państwa czas podczas rekrutacji firmy szkoleniowej.

Własne materiały
Znakomitą większość produkcji realizujemy we własnym zakresie. Dotyczy to zarówno produkcji poligraficznej, multimediów, serwisów dedykowanych czy też filmów szkoleniowych.

Uczciwość i rzetelność usługi
Dbamy o każdy aspekt usługi szkoleniowej, również o jej wymiar formalny. Jesteśmy stale wspierani przez kancelarię adwokacką w zakresie wszystkich naszych marek. Dlatego nasze umowy są przemyślane i sprawdzone pod każdym kątem.
 

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |