Idz do home > Osrodki szkoleniowe w Polska > Akademia Biznesu MDDP

Información


Osoby zarządzające Akademią Biznesu MDDP posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji oraz szkoleń dla przedsiębiorstw i instytucji z szeroko rozumianego sektora księgowo - finansowego.Dokładamy wszelkich starań, żeby uczestnicy organizowanych przez nas wydarzeń zyskiwali dostęp do najnowszych informacji o zmianach i procesach zachodzących w danym temacie oraz mieli okazję poznania najlepszych praktyk i najefektywniejszych rozwiązań problemów, z którymi spotykają się w swojej codziennej pracy. Dążymy, żeby w możliwie pełny sposób odpowiadać na Państwa oczekiwania, dlatego wszystkie nasze szkolenia, konferencje i seminaria poprzedza profesjonalne badanie potrzeb przyszłych uczestników.

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorstw w rozwijaniu oraz podnoszeniu ich efektywności rynkowej poprzez dostarczanie sprawdzonej i rzetelnej wiedzy. Dlatego też przykładamy ogromną wagę, aby wiedza ta mogła być łatwo wykorzystywana w codziennej pracy i gwarantowała sukcesy w działalności na wysoko konkurencyjnym rynku.

Nasze szkolenia adresujemy w głównej mierze do przedsiębiorstw, banków, firm ubezpieczeniowych, instytucji finansowych, jednostek sektora finansów publicznych a także wszystkich organizacji, pragnących podnieść poziom wiedzy merytorycznej swoich pracowników. Wśród naszych klientów są również przedstawiciele ministerstw, sądów, urzędów skarbowych, kancelarii prawnych i biur rachunkowych. W naszych szkoleniach uczestniczy szeroko rozumiana kadra finansowo-księgowa.

Oferta szkoleniowa

Strona 1 z 3

Strona 1 z 3

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |