Idź do home > Szkoły - Polska > Active Progress

Informacje

Podstawą działalności Centrum Doradztwa i Szkoleń Active Progress jest aktywne wspieranie firm poprzez świadczenie zewnętrznych usług doradczo – szkoleniowych.
Kierujemy naszą ofertę do instytucji publicznych, organizacji samorządowych, przedsiębiorców oraz osób indywidualnie zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji. Świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju trafiając zarówno do specjalistów, kadry zarządzającej, jak i pracowników wyższego i średniego szczebla.

Specjalizujemy się w szkoleniach w zakresie logistyki, zarządzania przedsiębiorstwem oraz doradztwie i szkoleniach w zakresie BHP i ochrony środowiska.

Stawiamy na ciągły rozwój i wciąż inwestujemy w innowacje w postaci nowoczesnych form kształcenia, dzięki temu wyznaczamy nowe kierunki i obszary wiedzy, które warto rozwijać.

Naszymi atutami są:
  • Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów posiadających wiedzę ugruntowaną wieloletnią praktyką
  • Indywidualne podejście do klienta – nasze programy doradztwa i szkoleń są zawsze dopasowane do Państwa potrzeb
  • Skuteczność – stosujemy zaawansowane metody dydaktyczne  ułatwiające przyswojenie wiedzy
Jako Centrum Doradztwa i Szkoleń Active Progess kierujemy naszą ofertę doradczo-szkoleniową do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych na terenie Polski ze szczególną orientacją na jej południowe regiony.

Popularyzując wiedzę na temat polskich i unijnych regulacji prawnych oraz praktycznych metod i narzędzi realizacji procesów biznesowych aktywnie wspieramy podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej, a tym samym poprawę poziomu praktyk biznesowych i pozycji rynkowej naszych Klientów.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |