Idź do home > Szkoły - Polska > Progress Project

Informacje

Firmę szkoleniowo-doradczą Progress Project tworzy zespół profesjonalnych i zaangażowanych doradców i ekspertów, których łączy wspólna pasja. Szeroka oferta naszych szkoleń i projektów doradczych obejmuje obszar logistyki, transportu, magazynowania, produkcji, umiejętności interpersonalnych, systemów zarządzania, HR i prawa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu najwyższej jakości sprawdzonych i efektywnych rozwiązań oraz praktycznej wiedzy rozwijającej kwalifikacje i podnoszącej potencjał menedżerów i zespołów.
Nasz sukces to przede wszystkim zaufanie, jakim darzą nas Klienci. Budowanie takiego zaufania jest procesem długotrwałym na co składa się: nieustanna dbałość o najwyższą jakość produktów, ich innowacyjność, szacunek i lojalność do klienta i do otoczenia.

DLACZEGO PROGRESS PROJECT, CO NAS WYRÓŻNIA:
 • W każdym, kolejnym roku realizujemy coraz więcej szkoleń i projektów, co motywuje nas do ciągłego doskonalenia i wytężonej pracy, aby nadal być dla Państwa solidnym partnerem biznesowym (oraz stać się nim dla wszystkich nowych Klientów).
  Zapewniamy, że uczestnicząc w szkoleniu i podnoszeniu Państwa kwalifikacji sami doskonalimy nasz warsztat oraz rozwijamy i poszerzamy nasze kompetencje, tak aby sprostać Państwa rosnącym oczekiwaniom.
 • Chętnie dzielimy się z innymi naszą wiedzą, doświadczeniem i „dobrymi praktykami".
  Nasze szkolenia mają wymiar praktyczny, a wszystkie nasze programy realizowane są w formule warsztatowej, metodami aktywnymi.
 • Najwyższa jakość obsługi i zadowolenie Klienta są dla nas priorytetem (jesteśmy w trakcie wdrażania ISO 9001).
  Dzięki uczciwym i przyjaznym relacjom rynkowym z Klientami i Partnerami biznesowymi posiadamy wyjątkowo niską ilość reklamacji, dlatego nasze zaangażowanie możemy wykorzystać w pełni, tylko i wyłączni, na merytoryczne aspekty realizowanych dla Państwa projektów (zgodnie z filozofią Kaizen).
 • Posiadamy najlepszych specjalistów i ekspertów dedykowanych do projektów szkoleniowo-doradczych.
  Stale rozbudowujemy relacje personalne, zapraszając do współpracy szerokie grono osób o różnorodnej specjalizacji (praktycy z polskich i zagranicznych przedsiębiorstw) oraz współpracując z wieloma ośrodkami naukowymi i uczelniami.
 • Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jesteśmy w stanie przyjechać do Państwa do każdego zakątka Polski z praktycznie każdym tematem szkolenia wewnętrznego/doradztwa realizowanym w formie wewnętrznej.
  Cenieni jesteśmy również za bogatą ofertę szkoleń otwartych we wszystkich największych miastach naszego kraju oraz najbardziej znanych miejscowościach turystycznych.
 • Wspieramy wprowadzanie zmian i inspirujemy do zmian, ale tylko wtedy, gdy jest to konieczne.
  Działając na rynku wiele lat, dostrzegamy jak zmieniają się Państwa potrzeby - widzimy potrzebę zindywidualizowanego podejścia do zmian, bo ludzie posiadają wiedzę jednak istnieją ograniczenia (przekonania, nawyki, systemy), które sprawiają, że ta wiedza nie jest wykorzystywana.
 • Podejmujemy się tylko tych działań szkoleniowych i doradczych, dzięki którym nasi Klienci osiągną mierzalne efekty biznesowe.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |