Idź do home > Szkoły - Polska > Akademia Eurokadry

Informacje

Firma AKADEMIA EUROKADRY powstała w 2003 roku jako organizacja zajmująca się prowadzeniem szkoleń zarówno twardych jak i miękkich. W naszej ofercie znajdą, więc Państwo szkolenia z zakresu zarządzania organizacją, zasobów ludzkich, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, finansów, sprzedaży i marketingu, ale również szkolenia typowo miękkie: z asertywności, ze skutecznej komunikacji, z zarządzania czasem i emocjami. Projektując oferty szkoleń staramy się podążać za Państwa oczekiwaniami, uwagami, ale przede wszystkim potrzebami szkoleniowymi. Jesteśmy w tej kwestii bardzo elastyczni i dostosowujemy program szkoleniowy do naszych Klientów z myślą o tym, żeby jak najwięcej z niego skorzystali. W tym celu, zawsze kontakt z klientem rozpoczynamy od przeanalizowania potrzeb jego organizacji, jako podstawy do projektowania programów doradczych i szkoleniowych.

Prezentowane przez nas projekty szkoleniowe i doradcze opracowywane są przez trenerów, nauczycieli i specjalistów branżowych posiadających szereg kursów, certyfikatów oraz uprawnień do wykonywania zawodu, corocznie szkolących kilkaset osób. Wiemy, że najefektywniej jest uczyć się od najlepszych, dlatego nasi trenerzy i doradcy posiadają pasję oraz wieloletnie doświadczenie, potwierdzone pracą na najwyższych stanowiskach kierowniczych.

Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z tymi organizacjami, które nam zaufały. Szkolimy i doradzamy, bo jesteśmy przekonani, że najlepszą inwestycją każdej firmy i przedsiębiorstwa jest dbanie o rozwój potencjału ludzkiego. Z tego względu nasze szkolenia adresowane są do szerokiego grona pracowników oraz pracodawców.

Oferta Edukacyjna

Strona 1 z 2

Strona 1 z 2

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |