Informacje

W oparciu o znajomość problemów nurtujących większość firm w dzisiejszym bardzo konkurencyjnym świecie, wspólnie z Państwem opracowujemy program zwiększenia efektywności Państwa pracowników a co za tym idzie całej firmy.

Wspólnie znajdujemy rozwiązania nurtujących Państwa kwestii. Jesteśmy Państwa partnerami.
Nie rozdzielamy naszej oferty na szkoleniową i doradczą jak robi to wiele innych firm. Naszym nadrzędnym celem jest zwiększanie zyskowności.

Nie można rozdzielić usług konsultingowych od szkoleniowych. Stanowią one spójną całość. Trening w oderwaniu od wnikliwej obustronnej analizy struktury i sposobu funkcjonowania organizacji, kompetencji i zaangażowania członków, rzadko przyniesie oczekiwany efekt.

Pytacie Państwo dlaczego ?
Dziś już wiemy, że tak naprawdę jedynymi zasobami, które decydują o sukcesach jednych firm ale i upadkach innych jest nie bezosobowa organizacja ale aktywni uczestnicy jej procesów, czyli pracownicy. Wiek XXI (w odróżnieniu od skomputeryzowanego XX-go stulecia) jest wiekiem inwestycji w kapitał ludzki.

Poprawa rentowności firmy, często wiąże się więc z koniecznością zmiany postawy, zachowania, sposobów oddziaływania czy komunikowania się naszych pracowników.

Oferujemy Państwu całościowe podejście do kwestii poprawy efektywności Państwa organizacji. Na każdym etapie współpracy możecie Państwo liczyć na nasze aktywne wsparcie i doświadczenie.  

Liczy się skuteczność
W trakcie szkoleń nie wskazujemy słabości ani braków organizacji i personelu.
Nie ograniczamy się do przekazania wiedzy.
W sposób interaktywny zmieniamy postawę uczestników i zwiększmy ich zdolność pozytywnego oddziaływania na Klientów.
Zwiększmy skuteczność komunikowania się.
Skuteczność Personelu = Wzrost Sprzedaży
  1. Gwarantujemy monitorowanie postępu edukacji poprzez informacje zwrotne i pomoc w wyciąganiu wniosków z wykonywanych przez szkolony personel zadań w okresach pomiędzy sesjami.
  2. Nasi trenerzy to doświadczeni praktycy wielu obszarów zarządzania.
  3. Nasze programy szkoleniowe nie są prostą adaptacją zagranicznych programów.
    Nasze programy są tworzone w oparciu o polskie realia.
  4. W przeciwieństwie do innych bardzo dobrych firm nasze cenyrozsądne.
Sprawdź nas
Nie masz nic do stracenia, a do zyskania naprawdę wiele.
Z ogromną przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |   X