Budownictwo

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Budownictwo - W ciągu tygodnia - Zamość - Lubelskie

 • Szczegółowe informacje
  Student tego kierunku zapozna się z wiedzą w zakresie m.in.: budownictwa ogólnego, zasad konstrukcji i projektowania obiektów, projektowania i wykonawstwa instalacji budowlanych, materiałoznawstwa, mechaniki budowli i gruntów, budownictwa komunikacyjnego, technologii, ekonomiki i organizacji, podstaw zarządzania firmą, nowoczesnych technik informatycznych oraz programowania, prawa budowlanego, kosztorysowania, zarządzania projektami.


  Program studiów realizowany będzie w wyposażonych w nowoczesne urządzenia audiowizualne, własnych salach wykładowych, ćwiczeniowych i laboratoriach.

  Wykorzystywane będą nowoczesne programy symulacyjne oraz ćwiczenia z prezentacjami multimedialnymi z zastosowaniem i użyciem komputerów, rzutników pisma, projektorów, symulatorów. Powszechny jest dostęp do Internetu, przewodowy i bezprzewodowy, co umożliwi prowadzenie demonstracji i eksperymentów związanych z realizacją programów studiów.

  Do dyspozycji będą dwa odrębne wyłącznie dla kierunku budownictwo laboratoria z pełnym standardowym wyposażeniem: laboratorium chemii budowlanej i laboratorium wytrzymałości.

  Ponadto umożliwiony będzie pełny dostęp studentów do firm budowlanych i prowadzonych budów w celu poznania praktycznych aspektów procesów technologicznych w budownictwie oraz funkcjonowania i organizacji przedsiębiorstw w tym zakresie. Poprzez podpisanie ponad 20 umów zapewniona jest możliwość odbycia praktyk.

Inne informacje związane z Budownictwo

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |