Home > Studia I Stopnia > Rolnictwo > Dzienne > Lublin > Rolnictwo - Specjalność Agrobiznes - Studia Inżynierskie - Lublin - Lubelskie

Rolnictwo - Specjalność Agrobiznes - Studia Inżynierskie - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Rolnictwo - Specjalność Agrobiznes - Studia Inżynierskie - Dzienne - Lublin - Lubelskie

  • Szczegółowe informacje
    Specjalność: Agrobiznes
    Są to studia dwustopniowe - 3,5-letnie stacjonarne inżynierskie i 1,5-roczne stacjonarne magisterskie oraz 4-letnie niestacjonarne inżynierskie i 2-letnie niestacjonarne magisterskie.

    Na pierwszych latach studenci opanowują przedmioty rolnicze, języki obce i informatykę. Przedmioty ekonomiczne i menedżerskie prowadzone są przez cały okres nauczania. Cechą tej specjalności jest połączenie wiedzy o technologii produkcji rolniczej z profesjonalnym przygotowaniem do podejmowania decyzji związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwami w gospodarce rynkowej, zwłaszcza w zakresie zarządzania finansami i marketingiem.

    Absolwenci uzyskują zakres wiedzy ekonomicznej, finansowej, marketingowej i menedżerskiej. Umieją oceniać i analizować działalność produkcyjną i handlową. Są profesjonalnie przygotowanymi menedżerami do kierowania gospodarstwami, firmami handlowymi i usługowymi, a także przedsiębiorstwami przemysłu spożywczego. Są również dobrze przygotowani do pracy w instytucjach pracujących na rzecz wsi, takich jak urzędy gminne i banki.

Inne informacje związane z Rolnictwo

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |