Profesjonalna Asystentka/Sekretarka - Szkolenie

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem ASAP24

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Profesjonalna Asystentka/Sekretarka - Szkolenie - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Profesjonalna Asystentka/Sekretarka – doskonalenie umiejętności interpersonalnych i zawodowych
  Osoby pełniące stanowisko asystentki/sekretarki są nieodzownym elementem kreowania pozytywnego wizerunku firmy w oczach klientów. Profesjonalna asystentka to prawa ręka szefa, dlatego zatem istnieje potrzeba poszerzania, doskonalenia kwalifikacji zawodowych i interpersonalnych wymaganych do pracy na tym stanowisku.

  Korzyści dla Uczestników szkolenia:
  Zdobyta wiedza i umiejętności podczas szkolenia pozwolą Paniom skuteczniej planować i organizować prace biura, właściwie dobierać metody, techniki i formy komunikowania się oraz skutecznie działać w sytuacjach trudnych i stresowych.

  Metody pracy, jakie stosujemy podczas szkolenia:
  Szkolenie od samego początku ma postać praktyczną. Trener, otwierając szkolenie, przydzieli Ci określone zasoby i stworzy warunki dla Ciebie, jako uczestnika szkolenia do ćwiczeń praktycznych z innymi uczestnikami szkolenia oraz osobami postronnymi. Celem ćwiczeń jest wejście w posiadanie jak największej ilości zasobów. Jeżeli jesteś skuteczny podczas ćwiczeń powiększasz swoje zasoby. W określonych przypadkach możesz jednak je stracić, zwłaszcza, jeśli Twoje emocję przejmą nad Tobą kontrolę. Uczestnik, który zbierze najwięcej zasobów wygrywa!

  Szkolenie szczególnie polecamy dla:
  Szkolenie polecamy dla asystentek / sekretarek, zarówno ze stażem zawodowym jak również dla osób, które dopiero rozpoczynają pracę na tym stanowisku oraz dla wszystkich tych, którzy na co dzień zajmują efektywną obsługą biura.

Inne informacje związane z administracja-ogólne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |