Podstawy Zarządzania Projektami - Szkolenie

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem HMD Consulting

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Podstawy Zarządzania Projektami - Szkolenie - W ciągu tygodnia - Kobyłka - Mazowieckie

 • Profil słuchacza / wymogi
  Szkolenie jest przeznaczone dla osób odpowiedzialnych za uruchomienie i realizację projektów: członków komitetów sterujących oraz kierowników projektów i pod-projektów, a także członków zespołów projektowych. Kurs ma charakter ogólny i nie jest wymagana znajomości zagadnień z dziedziny zarządzania. Szkolenie na poziomie podstawowym.
 • Szczegółowe informacje
  Celem kursu jest teoretyczne i praktyczne zapoznanie słuchaczy z problematyką prowadzenia wszelkiego rodzaju projektów. Celem kursu jest także rozwinięcie umiejętności wspierających podejmowanie decyzji przy planowaniu, uruchamianiu i prowadzeniu zadań projektowych.

  Szkolenie opisuje szczegółowo role w projekcie, wymagane struktury organizacyjne oraz zakresy odpowiedzialności osób zaangażowanych w realizacje procesu projektowego, w tym role kierownika projektu i zarządu organizacji w skutecznym zarządzaniu projektami. Podczas kursu duży nacisk kładziemy na wiedzę praktyczną.

  Kurs jest przeznaczony dla osób odpowiedzialnych za uruchomienie i realizację projektów: członków komitetów sterujących oraz kierowników projektów i pod-projektów, a także członków zespołów projektowych. Kurs ma charakter ogólny i nie jest wymagana znajomości zagadnień z dziedziny zarządzania projektami.

  Korzyści dla uczestników

  Program daje przygotowanie do:
  • profesjonalnego zarządzania projektem
  • efektywnego działania w ramach grupy projektowej
  • stosowania nowoczesnych technik w ramach zarządzania projektem
  • poznania efektywnych metod zarządzania projektem
  • w trakcie zajęć następuje wymiana doświadczeń między uczestnikami
  • dostarczenie umiejętności kompleksowego i efektywnego zarządzania projektem
  • zaspokojenia potrzeb organizacji w zakresie efektywnego realizowania budżetu
  • zapoznania ze skutecznymi metodami komunikacji w projektach
  • delegowania kompetencji oraz budowy zespołu projektowego
  Metody pracy stosowane podczas szkolenia:
  Szkolenie ma charakter warsztatowy, interaktywny - prowadzony będzie aktywnymi metodami angażującymi wszystkich uczestników zarówno podczas wykładów teoretycznych, ćwiczeń praktycznych, testów, dyskusji oraz prezentacji projektów. Merytoryczne ramy programowe kursu opracowane zostały w zgodzie z najnowszymi standardami jakości kształcenia stosowanymi w Polsce i w zachodnich instytucjach edukacyjnych. Również metodyka pracy dydaktycznej odpowiada takim wymogom. Interaktywna forma prowadzenia zajęć pozwoli na aktywny udział słuchaczy w realizacji programu kursu. Szczególny nacisk położony będzie na warsztatowe formy nauczania.

  Szkolenie prowadzone jest aktywnymi metodami z wykorzystaniem studiów przypadków, pracy zespołowej oraz rzeczywistych projektów będących w fazie przygotowania lub wdrożenia w firmie.

  Szkolenie polecamy dla:
  Szkolenie adresowane do średniej i wyższej kadry menadżerskiej organizacji, zarówno przedsiębiorstw sektora MŚP jak i instytucji publicznych, pracowników firm konsultingowych, a także urzędników odpowiedzialnych za przygotowanie, monitorowanie oraz zarządzanie projektami. Zaproszenie kierujemy również do przedstawicieli organizacji pozarządowych, zaangażowanych w realizację przedsięwzięć.

Inne informacje związane z kierowanie projektami

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |