Home > Studia I Stopnia > Pedagogika > Dzienne > Zamość > Pedagogika - Zamość - Lubelskie

Pedagogika - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Pedagogika - Dzienne - Zamość - Lubelskie

 • Szczegółowe informacje

  Studenci otrzymują wiedzę specjalistyczną z pedagogiki stosowanej. Poznają biomedyczne, socjopsychologiczne, antropologiczne i aksjologiczne podstawy procesu socjalizacji i wychowania, jak również sposoby przeciwdziałania patologiom społecznym.

  Zapoznają się z historią i teorią wychowania oraz współczesnymi kierunkami w pedagogice. Poznają metodologię pedagogiki społecznej i pedagogiki pracy.

  Zgłębiają wiedzę z zakresu stosowania mediów w edukacji. Studenci poznają również praktyczne techniki z zakresu metodyki pracy opiekuńczo-wychowawczej i działalności resocjalizacyjnej.

  Zdobyta wiedza teoretyczna stanowi podłoże do zrozumienia mechanizmów kształtowania postaw u dzieci i młodzieży, jak również dorosłych wychowanków.

  W kadrze naukowej tego kierunku znaleźli się specjaliści z zakresu pedagogiki, m.in. profesorowie: Jerzy Potoczny (andragogika, historia wychowania), Petro Husak (teoria i historia pedagogiki) oraz doktorzy: ks. Czesław Galek (pedagogika), Beata M. Nowak (pedagogika społeczna), Józef Rejman (pedagogika resocjalizacyjna), Janusz Skwarek (pedagogika) i Bogdan Szyszka (pedagogika).

Inne informacje związane z Pedagogika

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |