Información


Rodzinna atmosfera i kompetentni wykładowcy - to dewiza naszej uczelni. W ciągu 9 lat wykształciliśmy ponad 3 i pół tys. studentów oraz półtora tys. słuchaczy studiów podyplomowych. Z roku na rok rośniemy w siłę - obecnie na studiach dziennych, zaocznych i podyplomowych uczy się ponad 2 i pół tys. osób. Specjalizujemy się w kierunkach pedagogicznych i socjologicznych.
Dlaczego warto studiować u nas?
Zapewniamy fachową kadrę naukową ze Szczecina i Poznania, która co roku jest oceniana przez naszych studentów. Mamy nowoczesne budynki z wygodnymi salami wykładowymi oraz pracowniami komputerowymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny. W zdobywaniu wiedzy pomaga bogato wyposażona biblioteka i czytelnia, z której chętnie korzystają nie tylko studenci, ale także nasi absolwenci.
Każdy, kto do nas dołączy zawsze może liczyć na pomoc pracowników Centrum Obsługi Studenta oraz Biura Karier.
To wszystko tworzy podstawy do zdobycia wiedzy potrzebnej w karierze zawodowej. Nasi absolwenci łatwiej znajdują pracę i zakładają własne firmy, a pracujący studenci szybciej awansują i są doceniani przez swych przełożonych.

Wiedza to podstawa sukcesu - umiejętność nauczania to podstawa naszej działalności.
Wyższą Szkołę Humanistyczną założyło i wspiera Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Szczecinie - instytucja edukacyjna z ponad 50 letnim doświadczeniem.

Podstawy prawne naszej działalności
Wyższa Szkoła Humanistyczna w Szczecinie posiada uprawnienia nadane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. 4 czerwca 1997 r. została wpisana do rejestru uczelni niepaństwowych pod pozycją nr 114. 7 maja 2002 r. Minister Edukacji Narodowej i Sportu, na podstawie wyników kontroli, przedłużył pozwolenie na działalność uczelni do 30 września 2012 r. Natomiast 18 listopada 2002 r. Minister Edukacji Narodowej i Sportu, w oparciu o pozytywną opinię Komisji Akredytacyjnej, rozszerzył zakres kształcenia, o nowy kierunek "socjologia" na poziomie wyższych studiów zawodowych.

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |