Studia Podyplomowe - Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna - Kształcenie Zintegrowane - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSHTWP - Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna - Kształcenie Zintegrowane - Zaoczne - Szczecin - Zachodniopomorskie

  • Profil słuchacza / Wymogi
    Słuchaczami mogą być nauczyciele szkół podstawowych, osoby posiadające wykształcenie wyższe (magisterskie bądź zawodowe) pedagogiczne ze specjalnością nauczycielską, które ukończyły pedagogikę przedszkolną, wczesnoszkolną, ogólną, specjalną.
  • Szczegółowe informacje
    Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna - kształcenie zintegrowane

    Ukończenie studiów pozwoli uzyskać kwalifikacje do kształcenia zintegrowanego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Program studiów realizowany jest przeważnie w formie ćwiczeń opartych na metodach aktywnych. Słuchacze przyswoją sobie wiedzę i umiejętności m.in. z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, wychowania w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, celów i treści kształcenia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, metodyki kształcenia zintegrowanego, diagnozy i oceny w edukacji zintegrowanej, metodyki pracy z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, nauczą się prawidłowo operować swoim głosem - głównym narzędziem pracy w zawodzie nauczyciela, poznają podstawy prawne opieki nad dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, nabędą umiejętności w zakresie metodyki terapii zajęciowej w kształceniu zintegrowanym.

    Studia trwają 3 semestry- 365 godzin.

Inne informacje związane z Nauczanie - Inne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |