Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej Fitness - Nowoczesne Formy Gimnastyki

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSEiT- Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej Fitness - Nowoczesne Formy Gimnastyki - W ciągu tygodnia - Poznań - Wielkopolskie

 • Szczegółowe informacje
  Kurs instruktora rekreacji ruchowej Fitness - nowoczesne formy gimnastyki

  Cele i zakres merytoryczny:

  • Celem nauczania na kursie instruktora rekreacji ruchowej z zakresu jest przygotowanie uczestników do prowadzenia, programowania i organizacji różnorodnych zajęć z zakresu nowoczesnych form gimnastyki, takich jak m.in.: aerobik, ćwiczenia siłowe. Kurs kończy się egzaminem, po jego zaliczeniu uczestnikowi wydawana jest legitymacja instruktora rekreacji ruchowej z zakresu fitness-nowoczesne formy gimnastyki.
  • Razem: 80-110 godz.
  Uprawnienia
  Po zaliczonym kursie i zdanym egzaminie instruktorskim kursant otrzymuje legitymację instruktora rekreacji ruchowej w specjalności jaką wybrał wg wzoru z rozporządzenia Ministerstwa Sportu. Kursant nabywa uprawnienia państwowe do pracy dydaktycznej w ogniskach TKKF, klubach sportowo-rekreacyjnych, stowarzyszeniach i innych klubach. Absolwenci mogą również prowadzić własną działalność gospodarczą. Legitymacje wydaje Uczelnia WSEiT na podstawie przyznanych przez Ministerstwo uprawnień z 04 lutego 2005r. Wszystkie legitymacje są rejestrowane w bazie w Ministerstwie Sportu, a dzięki ratyfikacji międzynarodowej są ważne we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Legitymacja wystawiana jest w ciągu miesiąca od zdania egzaminu. Legitymacja instruktorska jest jedynym i niezbędnym dokumentem do pracy w charakterze instruktora rekreacji ruchowej.

Inne informacje związane z Wychowanie Fizyczne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |