Jakość i Bezpieczeństwo Produktów Kosmetycznych - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem THETA Doradztwo Techniczne Tomasz Gendek

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Jakość i Bezpieczeństwo Produktów Kosmetycznych - Zaoczne - Łódź - Łódzkie

 • Szczegółowe informacje
  Jakość i Bezpieczeństwo Produktów Kosmetycznych.


  Typ: Zajęcia co dwa tygodnie ( piątek- sobota)

  Szczegółowe informacje
  .

  Studia adresowane są do osób związanych z przemysłem kosmetycznym. Skierowane są przede wszystkim do pracowników działów produkcyjnych, badawczo-rozwojowych i kontroli jakości oraz osób zajmujących się oceną bezpieczeństwa kosmetyków, a także do osób zatrudnionych w instytucjach i inspekcjach państwowych, jak i również do absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia kierunku chemia kosmetyczna, chemia, farmacja i pokrewnych.

  Podczas studiów słuchacz ma możliwość zdobycia wiedzy z zakresu oceny bezpieczeństwa kosmetyku oraz umiejętności jej wykorzystania w praktyce, a także zapoznania się z procedurami związanymi z wdrożeniem systemów jakości mających zastosowanie w przemyśle kosmetycznym oraz z podstawowymi zasadami ochrony własności przemysłowej. Ponadto znajdzie w programie podstawowe informacje na temat zasad recepturowania kosmetyków oraz technik wykonywania badań fizykochemicznych, dermatologicznych i mikrobiologicznych.

  Program uwzględnia przede wszystkim praktyczne zagadnienia związane z omawianymi tematami. Zajęcia prowadzone są metodami warsztatowymi z naciskiem na interaktywny udział studentów i praktyczne rozwiązywanie realnych problemów.

Inne informacje związane z jakość i bezpieczeństwo

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |