Información

OLYMPUS Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego to nieduża, ale nowoczesna uczelnia kształcąca na kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ (studia stacjonarne i niestacjonarne) w ramach studiów I stopnia (licencjackich) i II stopnia (uzupełniających magisterskich) oraz na kierunku FILOLOGIA (studia stacjonarne i niestacjonarne) w ramach studiów I stopnia (licencjackich).
Filozofią szkoły jest, by przyszłe zmiany na rynku pracy nie zaskoczyły i nie wyeliminowały żadnego z naszych absolwentów bez względu na to, jaką specjalność ukończył. Kameralna atmosfera i bliski kontakt z kadrą, a także łatwy dojazd, dwie pracownie komputerowe z dostępem do Internetu, własna biblioteka, klub studencki z bufetem, praktyki, staże w kraju i za granicą, konferencje i seminaria naukowe, m.in. te cechy stanowią o wysokiej jakości studiowania w naszej Uczelni.
Uczelnia działa na podstawie zezwolenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 lipca 1995 r. nr DNS 3-0145-169/3/AM/95 (wpis do rejestru uczelni niepaństwowych pod nr 61). Uczelnia jest uprawniona do organizowania egzaminów w systemie standardów kwalifikacyjnych w bankowości polskiej .

Oferta szkoleniowa

Strona 1 z 2

Strona 1 z 2

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |