Información

Naszą misją jest oferowanie edukacji na najwyższym poziomie oraz pomoc w zdobywaniu wiedzy i umiejętności dla każdego. Zależy nam aby o najtrudniejszych rzeczach mówić w sposób jak najprostszy.

Jak rozumiemy naukę?
Uczenie się jest szerokim pojęciem obejmującym wszystkie działania dotyczące rozwoju zasobów ludzkich. My jako nowoczesne centrum szkoleniowe uważamy edukację jako rozszerzanie i pogłębianie wiedzy ludzi, zmianę sposobu myślenia, doskonalenie i rozwój naszego umysłu. Tylko tak rozumiana edukacja może wpływać na nasze postawy, umiejętności i wyznawane przez nas wartości.
 
Inwestycja drogą do rozwoju
Rozwój każdego człowieka prezentujemy jako inwestycję, której efekty są widoczne za pewien czas. Na organizowanych przez nas szkoleniach , korzystamy z najlepszych metod kształcenia, stwarzamy warunki do eksperymentowania i działania tak, aby każdy uczestnik po szkoleniu mógł wykorzystać to w realnym życiu i praktycznie zastosować.
 
Jedno z przysłów mówi:
"Powiedz mi a zapomnę. Pokaż a może zapamiętam. Zaangażuj mnie w to a zrozumiem."

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych szkoleniach i kursach.

Centrum Szkoleniowe MENTOR jest wpisane do rejestru firm szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie pod numerem 2.18/00054/2009.
Centrum Szkoleniowe MENTOR na mocy uchwały nr C/39/2010 jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |