Informacje

Firma KM Studio jest naszym "pierwszym dzieckiem". Stworzyliśmy ją po to, by móc razem realizować nasze dość odległe zainteresowania, jakimi są: informatyka i psychologia. Tym, co łączy nasze pasje jest cel, który sobie stawiamy w pracy, mianowicie wspieranie ludzi w ich działaniach.

Wiemy, że realizując różne zadania (zespołowe, indywidualne, zawodowe, czy osobiste) ludzie napotykają na rozmaite trudności: czasem brakuje motywacji, nieraz dobrego pomysłu, a często po prostu jakiejś konkretnej umiejętności. W takiej sytuacji potrzebny jest ktoś, kto:
  • pomoże określić na czym polega problem
  • pomoże odkryć zasoby i możliwości potrzebne do poradzenia sobie z nim
  • da wsparcie, żeby zrobić "krok do przodu".
Wierzymy, że w każdym człowieku oraz w każdym zespole ludzi drzemie ogromny potencjał do podejmowania różnych działań. W KM Studio pomagamy ten potencjał wydobyć.

W jaki sposób realizujemy nasze zadania? Dzieje się to w kilku obszarach:
Po pierwsze , dbamy o dobry wizerunek naszych klientów. Zajmujemy się tworzeniem identyfikacji wizualnej firm i instytucji. Wykonujemy strony www, serwisy oraz sklepy internetowe, a także przygotowujemy materiały do druku (wizytówki, ulotki, plakaty, itd.)

Po drugie , tworzymy i monitorujemy działanie systemów informatycznych firm i instytucji (outsoursing).

Po trzecie , pomagamy podnosić umiejętności interpersonalne naszych klientów oferując szkolenia z zakresu komunikacji, pracy z emocjami, sprzedaży i zarządzania zespołem. Kursy kierujemy do pracowników firm oraz do nauczycieli.

Po czwarte , oferujemy szkolenia informatyczne, z zakresu grafiki komputerowej, tworzenia stron www, oraz obsługi komputera. Mamy także ofertę specjalną kursów komputerowych skierowaną dla nauczycieli i dyrektorów szkół (m.in. program Hermes i SIO).

Po piąte , odpowiadając na potrzeby wielu instytucji poszerzyliśmy także propozycję kursów o szkolenia z zakresu BHP. Staramy się ciągle rozbudowywać ofertę dostosowując się do oczekiwań naszych klientów.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |