Información

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku rekrutacji personelu, szkoleń oraz organizacji eventów i konferencji. Naszymi Klientami są organizacje i firmy stawiające na rozwój, podniesienie jakości działania i doskonalenie umiejętności i kompetencji swoich pracowników.

Jesteśmy grupą ludzi, którzy są specjalistami w następujących obszarach:

SZKOLENIA otwarte i zamknięte dla firm i osób prywatnych w obszarach: rozwoju umiejętności osobistych oraz przywódczych; doskonalenia umiejętności twardych oraz nabywania wiedzy w obszarach zagadnień prawnych; coaching menadżerów i kadry zarządzającej.

REKRUTACJA krajowa i zagraniczna pracowników wszystkich szczebli w następujących sektorach rynku: finanse, przemysł, produkcja, sprzedaż, hotelarstwo i gastronomia, transport, zarządzanie, administracja i IT .

EVENTY , imprezy integracyjne i firmowe dla biznesu; organizacja seminariów, sympozjów i konferencji dla biznesu, dużych i średnich klientów instytucjonalnych oraz organizacji rządowych i pozarządowych - administracji publicznej; koncerty i gale rozdania nagród.

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |