Warsztaty z Projektowania Prezentacji Power Point

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Presente Design

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Warsztaty z Projektowania Prezentacji Power Point - W ciągu tygodnia - Wrocław - Dolnośląskie

 • Cele
  Podczas całego dnia warsztatów uczestnicy będą angażowani w różne zabawy i ćwiczenia w czasie których będą poznawać metody oraz sposoby projektowania prezentacji, które pozwolą spojrzeć na prezentację w nowy sposób. Warsztaty nie są o tym jak rozpocząć używanie programu Power Point czy Keynote. Tutaj uczestnicy nauczą się jak wykorzystać swój zmysł wizualny do przedstawiania własnych myśli w najbardziej zapamiętany sposób dla odbiorcy.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Managerowie, sprzedawcy, osoby obsługujące klientów, właściciele firm, urzędnicy, naukowcy, wykładowcy, trenerzy, konsultanci, szkoleniowcy,studenci oraz wszystkie osoby, które chcą profesjonalnie budować prezentację.
 • Szczegółowe informacje

  Warsztaty z projektowania  prezentacji

  Program warsztatów:

   

  Etap 1

  Uczestnicy skupią się na tym jak budować relację  oraz połączyć się z  publicznością w sposób bardziej znaczący i wciągający. Poprzez ćwiczenie uczestnicy będą uczyć się o  tym co i dlaczego powinni wiedzieć o swojej publiczności. Następnie jak odkryć  i zdefiniować potrzeby odbiorców i jak korzystać z tych informacji w celu skutecznego przekazania swojego komunikatu widzom.

   

  Etap 2

  W oparciu o to czego uczestnicy dowiedzą się na temat odbiorców,

  określą co jest główną myślą prezentacji i jaka idea przyświeca tej prezentacji. W tej części zostanie wykonany przegląd technik dzięki którym możliwe staje się uzyskanie stanu równowagi pomiędzy logiką i emocjami, które mają być zawarte w prezentacji, tak aby maksymalnie zaangażować widownie.

   

  Etap 3

  Na tym etapie uczestnicy dowiedzą się jak stosować koncepcje projektowe, takie jak: struktura, przepływ, kolor, tekst, obraz- aby komunikat był jasny i znaczący. Uczestnicy sprawdzą jak zastosować kontrast, przepływ, hierarchię, jedność, bliskość i odstęp do przekazywania informacji i tworzenia między nimi relacji. Kolejno zostanie odkryte znaczenie struktury, stylu

  oraz spójności prezentacji.

   

  Etap 4

  Uczestnicy dowiedzą się jak kształtować informacje w skuteczne narzędzie komunikacji, ilustrując statystyki, wykresy, teksty, skomplikowane informacje w sposób jasny i klarowny dla widza. Przedstawione zostaną techniki, które ułatwią jak wybrać właściwe narzędzie do pracy, podkreślić to, co ważne i jak

  utrzymać prezentację w prostocie i skuteczności.

   

  Etap 5

  Podczas tego etapu zostanie dokonany przegląd podstawowych zasad tworzenia slajdów. Uczestnicy będą mięli możliwość zaobserwowania jak te zasady mogą być  zastosowane w praktyce. Zaprezentowane zostaną przykłady slajdów przed i po poprawie.


Inne informacje związane z Public relations 2

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |