Home > Studia II Stopnia > Zarządzanie w Hotelarstwie > Dzienne > Gdańsk > Turystyka i Rekreacja - Specjalność Zarządzanie w Hotelarstwie i Gastronomii - Studia I Stopnia - Gdańsk - Pomorskie

Turystyka i Rekreacja - Specjalność Zarządzanie w Hotelarstwie i Gastronomii - Studia I Stopnia - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Turystyka i Rekreacja - Specjalność Zarządzanie w Hotelarstwie i Gastronomii - Studia I Stopnia - Dzienne - Gdańsk - Pomorskie

 • Praktyki
  Studia I stopnia odbywają się w formie studiów stacjonarnych i nniestacjonarnych. Nazwy "studia stacjonarne" i "studia niestacjonarne" zostały wprowadzona ustawą "Prawo o szkolnictwie wyższym" i dotyczą formy studiowania. "Studia stacjonarne" to studia zwykle dotychczas nazywane studiami dziennymi, a "studia niestacjonarne" to studia obejmujące dotychczasowe studia odbywające się w trybie wieczorowym, i zaocznym.
  Studia I stopnia stacjonarne trwają 3 lata (6 semestrów). Zajęcia odbywają się przez 5 dni w tygodniu tj. od poniedziałku do piątku zgodnie z obowiązującym planem studiów i rozkładem zajęć.
  Studia I stopnia niestacjonarne trwają 3 lata (6 semestrów). Studiowanie przebiega w trybie zaocznym zgodnie z obowiązującym planem studiów i rozkładem zajęć.
  Zajęcia w trybie zaocznym odbywają w trakcie zjazdów w weekendy, co dwa tygodnie.
  Od II-go roku studiowania (III go semestru) studia I stopnia są prowadzone w ramach specjalności. Uczelnia oferuje studiowanie w ramach 6 specjalności.
 • Szczegółowe informacje
  ZARZĄDZANIE W HOTELARSTWIE I GASTRONOMII
  Absolwenci tej specjalności mają szansę zostać poszukiwanymi fachowcami w hotelarstwie i gastronomii. Sukces zawodowy zapewni im zdobyta wiedza z zakresu problematyki ekonomicznej, finansowej, organizacyjnej i marketingu. Absolwentów ponadto cechować będzie dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego z obszaru Unii Europejskiej. Posiadana wiedza i zdobyte umiejętności pozwolą im ubiegać się o pracę m.in. na stanowiskach takich jak: recepcjonista, kierownik recepcji (po zapoznaniu się z systemami hotelowymi Fidelio oraz Rechot), pracownik marketingu, kierownik marketingu (wymagany zazwyczaj min. roczny staż pracy w hotelu), asystent dyrektora (wymagana jest zazwyczaj znajomość co najmniej 2 języków obcych), kierownik sali w gastronomii, barman (po ukończeniu kursu Barman - Mixer), menedżer gastronomii. Absolwenci zarządzania hotelarstwem i gastronomią mogą również samodzielnie prowadzić restaurację, pensjonat, czy też hotel.

Inne informacje związane z Zarządzanie w Hotelarstwie

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |