Home > Kursy i Szkolenia > Sport i Edukacja Sportowa > Korespondencyjnie > Taekwondo - Korespondencyjnie

Taekwondo - Korespondencyjnie

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem ESKK

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Taekwondo - Online

 • Cele
  Kurs umożliwia poznanie bardzo skutecznego stylu walki, pozwalającego na obronę przed jednym lub kilkoma napastnikami. Liczne ilustracje technik taekwondo, przedstawiające krok po koku etapy ich wykonania, oraz płyty DVD z ćwiczeniami pozwalają opanować tę sztukę walki na poziomie 10 stopni uczniowskich kup. Uprawianie taekwondo pozwala także wzmocnić charakter i odporność psychiczną, nabrać pewności siebie, poprawić samopoczucie, odreagować napięcia i stresy oraz poprawić kondycję fizyczną.
 • Szczegółowe informacje
  Zalety Kursu

  • bogato ilustrowane materiały
  • zdjęcia przedstawiające poszczególne ćwiczenia ruch po ruchu
  • 5 płyt DVD, na których mistrz taekwondo prezentuje poszczególne techniki walki (z pakietami lekcyjnymi 1., 5., 9., 13. i 17.)
  • opieka doświadczonego nauczyciela
  Egzaminy i Certyfikaty

  Studenci kursu "Taekwondo" mają możliwość uczestniczenia w letnim obozie kondycyjnym Taekwondo, prowadzonym przez autora kursu, w czasie którego będzie można zdawać egzaminy na poszczególne stopnie uczniowskie – kup. Informacje o szczegółach związanych z organizacją obozu otrzymasz z odpowiednim wyprzedzeniem.

  W kolejnych zeszytach kursu znajdziesz przykładowe wymagania egzaminacyjne na każdy z 10 stopni uczniowskich Taekwondo – kup. Zaliczenie wymaganych na danym poziomie umiejętności oznacza zdobycie pasa w odpowiadającym temu poziomowi kolorze. Do egzaminów możesz przystępować w trakcie kursu oraz po jego zakończeniu. Egzaminy odbywają się w Poznaniu, pod okiem mistrza Taekwondo – autora kursu.


Inne informacje związane z Sport i Edukacja Sportowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |