Szkolenie Adobe Flash CS4 i Animacje Internetowe

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Ivora Cambridge Education Centre

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Szkolenie Adobe Flash CS4 i Animacje Internetowe - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Profil słuchacza / Wymogi
  Szkolenie Adobe Flash CS4 i animacje internetowe przeznaczone jest dla osób, które pragnął tworzyć dynamiczne strony internetowe. Uczestnicy szkolenia nauczą się posługiwać najbardziej przydatnymi narzędziami w tworzeniu dynamicznych stron www.
 • Szczegółowe informacje
  Ivora Cambridge zaprasza na szkolenie Adobe Flash CS4 i animacje internetowe. Szkolenie Adobe Flash CS4 i animacje internetowe trwa 40 godzin lekcyjnych. Szkolenie od podstaw przygotowuje uczestników do pracy z Adobe Flash CS4 i tworzenia animacji internetowych. Flash wykorzystywany jest najczęściej na stronach WWW, do tworzenia tzw. klatek kluczowych.
  Uczestnicy szkolenia nauczą się
  automatycznie generować plugin zintegrowany z przeglądarką, poszczególne klatki, występujące pomiędzy stworzonymi przez autora animacji klatkami kluczowymi. Prace flash są najczęściej wykorzystywane do projektowania reklam internetowych, internetowych prezentacji i animacji. Ich cechą charakterystyczną są stosunkowo niewielkie rozmiary oraz rozszerzenie .swf.

  Zajęcia są prowadzone po południami w godzinach 18.00-22.00, oraz w ciągu dnia. Ivora prowadzi również szkolenia indywidualne dla osób skierowanych z UP. Szkolenia kładą nacisk i rozwijają umiejętności praktyczne, oraz przygotowują do pracy w zawodzie Webmastera/ Projektanta stron www.

  Ukończenie szkolenia i otrzymanie certyfikatu Ivora Cambridge z Adobe Flash CS4 i animacje internetowe znacznie zwiększa konkurencyjność na rynku pracy.

  Szkolenie Adobe Flash CS4 i animacje internetowe jest jednym z modułów szkolenia przygotowującego do zdania egzaminu certyfikacyjnego i otrzymania Cambridge International Diploma in Special IT Skills.

Inne informacje związane z Grafika Komputerowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |