Home > Szkoły - Polska > Ivora Cambridge Education Centre

Informacje

Ivora Cambridge Education Centre jest największym ośrodkiem szkoleniowym kształcącym ludzi dorosłych. Ivora osiągnęła doskonałe rezultaty w szkoleniu i dokształcaniu osób dorosłych w dziedzinie IT i zarządzania w Chorwacji i innych państwach europejskich. Mamy przyjemność ogłosić, że Ivora Cambridge Education Centre otworzyła w Polsce, w Warszawie szkołę, która daje możliwość zapisu i uczestnictwa w szkoleniach Cambrigde oraz zdobycia międzynarodowo uznawanego certyfikatu Cambrigde.

Certyfikat otrzymany po ukończeniu szkolenia Cambridge jest międzynarodowo uznawany i otwiera szerokie perspektywy na rynku pracy w kraju i za granicą. Chcesz się dokształcić, zmienić pracę, znaleźć lepiej płatną, a może chcesz wyjechać za granicę będąc profesjonalnie przygotowanym do zawodu? Nie zastanawiaj się i dołącz do grupy osób, które z sukcesem ukończyły szkolenia Ivora Cambridge Education Centre.

Oferta Edukacyjna

Strona 1 z 2

Strona 1 z 2

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |