Szkolenie - Integracja PHP i MySQL- Stworzenie Kompleksowej Aplikacji Internetowej

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Ivora Cambridge Education Centre

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Szkolenie - Integracja PHP i MySQL- Stworzenie Kompleksowej Aplikacji Internetowej - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  IVORA zaprasza na szkolenie Integracja PHP i MySQL- stworzenie kompleksowej aplikacji internetowej. Szkolenie trwa 30 godzin i kończy się certyfikatem Ivora Cambridge. Program szkolenia Integracja PHP i MySQL- stworzenie kompleksowej aplikacji internetowej przygotowane jest i prowadzony zgodnie ze standardami Cambridge.

  Szkolenie od podstaw przygotowuje uczestników do Integracja PHP i MySQL- stworzenie kompleksowej aplikacji internetowej. Uczestnicy szkolenia Integracja PHP i MySQL- nauczą się integracji PHP i MySql, mimo iż są to dwa odmienne środowiska. PHP i MySql od powstania zawsze były ze sobą ściśle zintegrowane i dzięki znajomości odpowiednich komend uczestnicy szkolenia umiejętnie połączą ze sobą język PHP i serwer MySql.

  Zajęcia są prowadzone po południami w godzinach 18.00-22.00, oraz w ciągu dnia. Ivora prowadzi również szkolenia indywidualne dla osób skierowanych z UP. Szkolenia kładą nacisk i rozwijają umiejętności praktyczne, oraz przygotowują do pracy w zawodzie Webdevelopera/Programisty .

  Szkolenie kładzie nacisk i rozwija umiejętności praktyczne, oraz przygotowuje do pracy w zawodzie Webdevelopera/Programisty.

  1. Integracja PHP i My SQL
  2.1 Korzystanie z funkcji My SQL w ramach PHP
  2.2 Łączenie z bazą danych
  2.3 Interakcje pomiędzy PHP i bazą danych
  2.4 Korzystanie z technologii PHP/My SQL w ramach prostej aplikacji sieciowej
  2.5 – Tworzenie bardziej skomplikowanych aplikacji sieciowych

  Ukończenie szkolenia i otrzymanie certyfikatu Ivora Cambridge Integracja PHP i MySQL- stworzenie kompleksowej aplikacji internetowej znacznie zwiększa konkurencyjność na rynku pracy.

Inne informacje związane z mysql

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |