Szkolenie - Adobe Dreamweaver CS4

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Ivora Cambridge Education Centre

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Szkolenie - Adobe Dreamweaver CS4 - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Ivora Cambridge zaprasza na szkolenie Adobe Dreamweaver CS4. Szkolenie Adobe Dreamweaver CS4 trwa 40 godzin lekcyjnych.
  Szkolenie od podstaw przygotowuje uczestników do pracy z Adobe Dreamweaver CS4: Projektowanie, programowanie i obsługa stron internetowych oraz aplikacji. Szkolenie Adobe Dreamweaver CS4 pozwala uczestnikom na projektowanie opartych na standardach stron internetowych według oryginalnych pomysłów. Szkolenie Adobe Dreamweaver CS4 przygotuje do projektowania stron WWW przy użyciu narzędzi graficznych lub bezpośrednio na poziomie kodu oraz da podstawy pod programowanie stron WWW opartych na istniejących systemach zarządzania zawartością.

  Zajęcia
  są prowadzone po południami w godzinach 18.00-22.00, oraz w ciągu dnia. Ivora prowadzi również szkolenia indywidualne dla osób skierowanych z UP. Szkolenia kładą nacisk i rozwijają umiejętności praktyczne, oraz przygotowują do pracy w zawodzie Webmastera/ Projektanta stron www.

  Ukończenie szkolenia i otrzymanie certyfikatu Ivora Cambridge z Adobe Dreamweaver CS4 znacznie zwiększa konkurencyjność na rynku pracy.

  Szkolenie Adobe Dreamweaver CS4 jest jednym z modułów szkolenia przygotowującego do zdania egzaminu certyfikacyjnego i otrzymania Cambridge International Diploma in Special IT Skills.

Inne informacje związane z Grafika Komputerowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |