Home > Podyplomowe > Projektowanie > Zaoczne > Warszawa > Studia Podyplomowe - Komputerowe wspomaganie projektowania - Warszawa - Mazowieckie

Studia Podyplomowe - Komputerowe wspomaganie projektowania - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem PW - Politechnika Warszawska

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Komputerowe wspomaganie projektowania - Zaoczne - Warszawa - Mazowieckie

 • Cele
  Głównym celem proponowanych studiów jest wyposażenie słuchaczy w umiejętności wykorzystania metod i narzędzi komputerowych na każdym etapie procesu projektowego, począwszy od prac koncepcyjnych poprzez analizy, wariantowanie rozwiązań, projektowanie szczegółowe, aż do etapu wytwarzania i badań prototypu produktu. Wykorzystanie technologii komputerowych w przygotowaniu i realizacji produkcji jest obecnie najważniejszym działaniem prowadzącym do wzrostu produktywności przedsiębiorstw i pozwalającym na sprostanie wymogom konkurencji na rynku.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Studia adresowane są do inżynierów uczestniczących w realizacji procesów projektowych.
 • Szczegółowe informacje
  Budując program studiów przyjęto założenie, że słuchacze posiadają przygotowanie z zakresu podstawowej obsługi komputera (system operacyjny, MS Office, internet) oraz opanowali na poziomie podstawowym posługiwanie się jednym z systemów CAD.

  Program studiów realizowany będzie w trakcie dwóch semestrów zajęć. W każdym semestrze przewidziano po dwa przedmioty fakultatywne. Spośród tej grupy przedmiotów słuchacze danej edycji studiów wybierają 1 przedmiot w każdym semestrze, który najbardziej odpowiada ich aktualnym potrzebom zawodowym.

  Po dokonaniu takiego wyboru przedmioty te stają się obowiązkowymi dla wszystkich słuchaczy danej edycji SP Dopuszcza się również możliwość uruchomienia dodatkowego przedmiotu obejmującego zagadnienia zaproponowane przez słuchaczy.

  Uwzględniając wymagania rynkowe formułowane w odniesieniu do nowych produktów, w programie studiów zawarto, oprócz tematyki związanej z technologiami komputerowymi, także zagadnienia z zakresu zastosowania materiałów inteligentnych, projektowania wzorniczego oraz marketingu.

Inne informacje związane z Projektowanie

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |