Kurs Adobe Photoshop CS4 - Grafika Komputerowa

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Ivora Cambridge Education Centre

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kurs Adobe Photoshop CS4 - Grafika Komputerowa - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Profil słuchacza / Wymogi
  Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które pragnął tworzyć grafiki komputerowe. Uczestnicy szkolenia nauczą się posługiwać najbardziej przydatnymi narzędziami w tworzeniu atrakcyjnych, funkcjonalnych i nowoczesnych projektów graficznych.
 • Szczegółowe informacje
  IVORA zaprasza na szkolenie Adobe Photoshop CS4- Grafika Komputerowa. Szkolenie trwa 35 godzin i kończy się certyfikatem Ivora Cambridge. Program szkolenia Adobe Photoshop CS4- Grafika Komputerowa przygotowany jest i prowadzony zgodnie ze standardami Cambridge.

  Ukończenie szkolenia i otrzymanie certyfikatu Ivora Cambridge z Adobe Photoshop CS4- Grafika Komputerowa znacznie zwiększa konkurencyjność na rynku pracy.

  Szkolenie Adobe Photoshop CS4- Grafika Komputerowa jest jednym z modułów szkolenia przygotowującego do zdania egzaminu certyfikacyjnego i otrzymania Cambridge International Diploma in Special IT Skills.

  Wiedza uzyskana na szkoleniu Grafika Komputerowa stanowi solidny fundament, na którym można w późniejszym czasie efektywnie tworzyć różnego rodzaju grafiki komputerowe.

  Zajęcia są prowadzone po południami w godzinach 18.00-22.00, oraz w ciągu dnia. Ivora prowadzi również szkolenia indywidualne dla osób skierowanych z UP. Szkolenia kładą nacisk i rozwijają umiejętności praktyczne, oraz przygotowują do pracy w zawodzie Grafika Komputerowego.

Inne informacje związane z Grafika Komputerowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |