Studia Podyplomowe-Zarządzanie bezpieczeństwem publicznym w Unii Europejskiej - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe-Zarządzanie bezpieczeństwem publicznym w Unii Europejskiej - Zaoczne - Szczecin - Zachodniopomorskie

  • Cele
    Celem studiów o specjalności Zarządzanie bezpieczeństwem publicznym w Unii Europejskiej jest fachowe i gruntowne przygotowanie specjalistów z zakresu bezpieczeństwa publicznego, narodowego, europejskiego oraz zarządzania kryzysowego, skutecznie działających w sytuacjach zagrożeń bezpieczeństwa państwa i obywateli RP w gminach, powiatach, województwach i na szczeblu centralnym. Studia pozwalają na uzyskanie wiedzy na temat zarządzania bezpieczeństwem, zagrożeń terrorystycznych, prewencji i przeciwdziałania.
  • Profil słuchacza / wymogi
    Studia podyplomowe adresowane są do osób pragnących zdobyć wiedzę z zakresu strategii bezpieczeństwa wewnętrznego, organizacji i zarządzania kryzysowego w Polsce i UE; roli organów władzy i administracji publicznej, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych w realizacji zadań zarządzania kryzysowego oraz współpracy z NATO w sytuacji kryzysów polityczno-militarnych i niemilitarnych. Specjalność ta dedykowana jest przede wszystkim osobom planującym związać swą karierę zawodową z instytucjami oraz służbami bezpieczeństwa i ochrony. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia podyplomowe składają następujące dokumenty: * podanie o przyjęcie na studia * kwestionariusz osobowy * odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych * 2 zdjęcia w formacie legitymacyjnym
  • Szczegółowe informacje
    Studia Podyplomowe
    Kierunek-Zarządzanie
    Specjalność-Zarządzanie bezpieczeństwem publicznym w Unii Europejskiej


    Wykładowcy

    Zajęcia będą prowadzili wykładowcy naszej Uczelni oraz praktycy zajmujący się tą tematyką, wysoko wykwalifikowani oficerowie wojska i Policji posiadający doświadczenie zdobyte na międzynarodowych misjach pokojowych.

    Program studium

    Program studium przewiduje łącznie 210 godzin zajęć dydaktycznych, w tym ponad 150 godzin prowadzonych przez praktyków.

    Zajęcia warsztatowe pozwolą na zdobycie praktycznych umiejętności analizy i oceny sytuacji kryzysowej oraz wypracowania wariantów reagowania kryzysowego.

    Słuchacze studiów mają możliwość wzięcia udziału, na preferencyjnych warunkach, w kursach językowych przygotowujących do zdania certyfikatu z języka niemieckiego, prowadzonych przez Centrum Egzaminacyjne Instytut Goethego, które ma swoją siedzibę w budynku Uczelni.

    Planowany jest wyjazd studyjny dla kilku najlepszych absolwentów do Głównej Kwatery NATO w Brukseli.

Inne informacje związane z bezpieczeństwo publiczne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |