Studia Podyplomowe - Zarządzanie Turystyka i Rekreacją - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Menedżerska "Milenium"

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Zarządzanie Turystyka i Rekreacją - Zaoczne - Gniezno - Wielkopolskie

 • Cele
  Celem studiów jest przekazanie nowoczesnej i zarazem praktycznej wiedzy niezbędnej do prowadzenia przedsiębiorstwa turystycznego lub instytucji non profit zajmującej się organizacją usług turystycznych i rekreacyjnych. Słuchacze opanują umiejętności pozwalające im kształtować i efektywnie zarządzać produktami zaspokajającymi potrzeby nabywców zawiązane z zagospodarowaniem ich czasu wolnego.
 • Szczegółowe informacje
  Zarządzanie Turystyka i Rekreacją

  Program studiów
  obejmuje m.in. takie przedmioty jak: znaczenie i rozwój turystyki we współczesnej gospodarce; możliwości kształtowania popytu i podaży na rynku turystycznym; organizacja masowych imprez plenerowych; zarządzanie marketingowe w organizacji usług turystycznych; strategie konkurowania na rynku usług turystycznych i rekreacyjnych; narzędzia i techniki aktywizacji sprzedaży usług turystycznych i rekreacyjnych; biznes plan i ocena efektywności inwestycji w turystyce i rekreacji; rynek turystyczny w Polsce ujęcie instytucjonalne; kształtowanie oferty turystycznej i rekreacyjnej; komunikacja międzyludzka i kultura obsługi klienta; zarządzanie personelem - aspekty psychologiczne; prawne aspekty organizacji usług turystycznych i rekreacyjnych; aktywne i pasywne formy spędzania wolnego czasu zarządzanie czasem wolnym; seminarium dyplomowe. Studia dwusemestralne (około 180 godz.).

  Absolwenci studiów będą mogli podjąć pracę na szczeblu kierowniczym w firmach turystycznych nastawionych na zysk oraz odpowiadających za rozwój turystyki w komórkach organizacyjnych jednostek samorządowych.

Inne informacje związane z Zarządzanie Turystyką

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |