Studia I Stopnia Licencjackie - Reklama i Public Relations - kierunek Kulturoznawstwo

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Zarządania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP)

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Galeria obrazów

Szczegóły Studia I Stopnia Licencjackie - Reklama i Public Relations - kierunek Kulturoznawstwo - W ciągu tygodnia - Katowice - Śląskie

 • Praktyki
  3 tygodnie
 • Tutuł uzyskany
  Licencjat
 • Szczegółowe informacje
  REKLAMA I PUBLIC RELATIONS

  Studia I stopnia - 6 semestrów – dyplom licencjata - tryb dzienny i zaoczne

  Czego Cię nauczymy?

  Studenci uczestniczą w zajęciach studyjnych, odwiedzają śląskie instytucje publiczne i instytucje kultury, uczestnicząc w działaniach i analizując pracę działów PR. Nasi nauczyciele akademiccy należą do Polskiego Stowarzyszenia Public Relations dzięki czemu wspólnie organizujemy spotkania z dziennikarzami. Dzięki zdobytym doświadczeniom nasi studenci rozpoznają kody kulturowe i potrafią je wykorzystywać do świadomego kreowania wizerunku. Te studia dadzą Ci unikatowe na rynku pracy kompetencje. Nauczysz się jak przygotować strategię marketingową i public relations. Dowiesz się jak zrealizować strategię komunikacyjną przy wykorzystaniu event PR, sponsoringu, lobbingu oraz media relations. Będziesz wiedział jak planować i oceniać efektywność działań marketingowych i public relations. Zdobędziesz wiedzę na temat wykorzystania nowych mediów.

  Co po studiach?

  Studia przygotują Cię do profesjonalnej realizacji działań reklamowych i PR. Możesz pracować jako redaktor portali internetowych i społecznościowych albo jako menedżer i organizator eventów. Nasi absolwenci sprawdzają się w roli rzeczników prasowych. Czeka na Ciebie praca w instytucjach promocji kultury, organizacjach pozarządowych oraz instytucjach administracji publicznej.

Inne informacje związane z public relations 2

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |