Información

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach istnieje od 2002 r.

Osoby otwarte i kreatywne zachęcamy do zapoznania się z ofertą Wydziału Humanistyczno-Społecznego, gdzie proponujemy specjalności z zakresu zarządzania z uwzględnieniem aspektów psychologicznych, kulturoznawstwa, bezpieczeństwa oraz języków obcych. Proponowana przez nas forma kształcenia gwarantuje Ci nabycie praktycznych umiejętności w zgodzie ze standardami akademickimi i możliwością realizacji własnych pasji.

Jeśli masz ścisły umysł i zainteresowania techniczne, zapraszamy na Wydział Nauk Technicznych, w ramach którego oferujemy Ci nabycie kompetencji łączących wiedzę inżynierską z umiejętnościami menadżerskimi. Przygotujemy Cię do wykonywania poszukiwanych na rynku pracy zawodów związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa pracy i zarządzaniem. Umożliwimy Ci bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami dzięki współpracy Uczelni z przemysłem i biznesem.

Nasze studia uczą zawodu, rozwijają umiejętności społeczne i praktyczne, zgodnie z przyjętym przez Polskę procesem bolońskim. Przedmioty specjalnościowe prowadzą doświadczeni praktycy – eksperci z życia gospodarczo-społecznego i kulturalnego. Studenci zdobywają wiedzę podczas zajęć warsztatowych, w laboratoriach, kabinach tłumaczeniowych oraz w studio audiowizualnym.

Oferta szkoleniowa

Strona 1 z 2

Strona 1 z 2

Zobacz historia kursy
Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |