Studia II Stopnia - Bezpieczeństwo Pożarowe - kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Zarządania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP)

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Galeria obrazów

Szczegóły Studia II Stopnia - Bezpieczeństwo Pożarowe - kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - Zaoczne - Katowice - Śląskie

 • Tutuł uzyskany
  Magister
 • Szczegółowe informacje
  BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE

  Studia II stopnia - 3 semestry – dyplom magistra - tryb dzienny i zaoczny

  Czego Cię nauczymy?

  Zdobędziesz kompetencje do kontroli i nadzoru systemu przeciwpożarowego w zakładach pracy. Będziesz umiał rozpoznawać i zapobiegać zagrożeniom pożarowym. Poznasz metody i środki neutralizujące skutki pożarów i katastrof ekologicznych. Zyskasz także wiedzę na temat uregulowań prawnych w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Nasi studenci korzystają z najnowocześniejszych technik komputerowych do symulacji ewakuacji ludzi z płonących obiektów oraz rozprzestrzeniania się ognia w budynkach. Uzyskasz kompetencje do prowadzenia szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz dodatkowe uprawnienia inspektora ppoż. na preferencyjnych warunkach (dla zainteresowanych).

  Co po studiach?

  Absolwenci tej specjalności z tytułem magister inżynier posiadają kompetencje i praktyczne umiejętności z zakresu ochrony ppoż. oraz kwalifikacje inżynierskie, co daje szerokie perspektywy atrakcyjnej pracy. Będziesz dobrze przygotowany do pracy w służbach mundurowych oraz cywilnych zajmujących się tematyką przeciwpożarową. Znajdziesz pracę w administracji publicznej i samorządowej, w wydziałach zarządzania kryzysowego.

Inne informacje związane z jakość i bezpieczeństwo

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |