Home > Podyplomowe > Socjologia > Warszawa > Podyplomowe Indywidualne Studia w zakresie Socjologii - Warszawa - Mazowieckie

Podyplomowe Indywidualne Studia w zakresie Socjologii

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Collegium Civitas

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Podyplomowe Indywidualne Studia w zakresie Socjologii - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

  • Szczegółowe informacje
    Podyplomowe Indywidualne Studia w zakresie Socjologii

    Pierwsza edycja 2-letnich dziennych i zaocznych studiów podyplomowych w zakresie Socjologii oraz Nauk o polityce z możliwością uzyskania doktoratu prowadzone przez Instytut Studiów Politycznych PAN przy współpracy Collegium Civitas odbyła się w październiku 2002 roku. W roku 2007 roku nastąpiły pierwsze obrony doktoratów absolwentów tych studiów.
    Studia te opierają się na indywidualnym toku nauczania, ustalanym przez samego słuchacza studiów oraz stałego opiekuna naukowego (promotora). Zajęcia prowadzone są przez wykładowców Collegium Civitas, pracowników naukowych Instytutu Studiów Politycznych PAN oraz pracowników innych instytutów nauk społecznych Polskiej Akademii Nauk. Słuchacz ma dostęp do pełnej oferty zajęć w Collegium Civitas, prowadzonych w języku polskim i angielskim. Zajęcia odbywają się w siedzibie Collegium Civitas w Pałacu Kultury i Nauki.  Po ukończeniu czterosemestralnych studiów podyplomowych słuchacze mają możliwość kontynuowania seminariów doktorskich i uzyskania doktoratu w ISP PAN lub Collegium Civitas.

    Studia podyplomowe z Socjologii pozwalają na zdobycie wiedzy w zakresie: socjologii polityki; socjologii kultury; socjologii wartości, postaw i stylów życia; socjologii organizacji pozarządowych; makrostruktur społecznych elit społecznych i politycznych; mediów i komunikacji społecznej; psychologii społecznej; demokracji i procesów globalizacyjnych; transformacji po komunizmie.


Inne informacje związane z Socjologia

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |