Home > Podyplomowe > Logistyka > Zaoczne > Katowice > Logistyka składowania i magazynowania - Katowice - Śląskie

Logistyka składowania i magazynowania - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSPS/ Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Logistyka składowania i magazynowania - Zaoczne - Katowice - Śląskie

  • Szczegółowe informacje
    Sylwetka absolwenta: Studia mają charakter specjalistyczny, a ich celem jest podniesienie kwalifikacji zawodowych i naukowych w zakresie logistyki składowania i magazynowania.
    Absolwent kierunku będzie przygotowany do podejmowania wszechstronnych rodzajów działalności inżynierskiej i zarządzającej w sferze logistyki składowania i magazynowania, zwłaszcza w małych i średnich przedsiębiorstwach, bazach przeładunkowych, w zakładach przemysłowych w zakresie logistyki przepływu materiałów, składowania, zaopatrzenia i zbytu.

    Studia podyplomowe obejmują zagadnienia strategii logistycznych, centrów logistycznych, technologii składowania i magazynowania, zintegrowanych systemów informatycznych w gospodarce magazynowej, logistyki odpadów, logistyki wysokiego składowania, logistyki terminali i punktów przeładunkowych, ubezpieczeń i procedur celnych, finansowania europerojektów logistycznych. Program studiów podyplomowych na specjalności Logistyka składowania i magazynowania został opracowany i przewidziany dla osób posiadających podstawową (na poziomie szkoły wyższej) wiedzę z dziedziny szeroko pojętego transportu. Z tych względów wymogiem podstawowym podjęcia tych studiów jest posiadanie tytułu magistra inżyniera, magistra, inżyniera lub licencjata, najlepiej po kierunku studiów: transport, logistyka lub zarządzanie oraz posiadanie odpowiedniej praktyki w zawodach związanych z przedmiotem studiów.

Inne informacje związane z Logistyka

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |