Home > Podyplomowe > Logistyka > Zaoczne > Katowice > Logistyka menadżerska - Katowice - Śląskie

Logistyka menadżerska - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSPS/ Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Logistyka menadżerska - Zaoczne - Katowice - Śląskie

  • Szczegółowe informacje
    Sylwetka absolwenta:  Studia mają charakter specjalistyczny, a ich celem jest podniesienie kwalifikacji zawodowych i naukowych w zakresie logistyki menadżerskiej. Absolwent kierunku będzie przygotowany do podejmowania wszechstronnych rodzajów działalności inżynierskiej i zarządzającej w sferze logistyki menadżerskiej, w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, w centrach zaopatrzenia różnego szczebla, do podejmowania decyzji zarządczych z zakresu zarządzania kosztami i controllingu w logistyce, do prowadzenia negocjacji biznesowych i kierowania dużymi zespołami ludzi. Studia podyplomowe obejmują zagadnienia logistyki globalnej, koncepcje logistyki w biznesie, strategii logistycznych, systemów informatycznych w logistyce, zarządzania kosztami i controllingu w logistyce, organizacji i zarządzania zespołami ludzi, negocjacji w biznesie, prawa i ubezpieczeń transportowych, finansowania europrojektów logistycznych.
     

    Program studiów podyplomowych na specjalności Logistyka menadżerska został opracowany i przewidziany dla osób posiadających podstawową (na poziomie szkoły wyższej) wiedzę z dziedziny szeroko pojętego transportu. Z tych względów wymogiem podstawowym podjęcia tych studiów jest posiadanie tytułu magistra inżyniera, magistra, inżyniera lub licencjata, najlepiej po kierunku studiów: transport, logistyka lub zarządzanie oraz posiadanie odpowiedniej praktyki w zawodach związanych z przedmiotem studiów.

Inne informacje związane z Logistyka

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |