Język Angielski dla Pielęgniarek - Kurs - e-learning

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Polski Uniwersytet Wirtualny

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Galeria obrazów

Szczegóły Język Angielski dla Pielęgniarek - Kurs - Online

 • Profil słuchacza / wymogi
  Pielęgniarki, pielęgniarze, inne zawody medyczne, studenci pielęgniarstwa. Wymagana jest znajomość języka docelowego (języka kursu) na poziomie co najmniej elementarnym.
 • Szczegółowe informacje
  W ramach projektu międzynarodowego PROFESSIONAL NURSE – Developing an English, German, Italian and Spanish Language Course for NURSES przygotowane zostały kursy językowe dla pielęgniarek. Projekt był realizowany przez międzynarodowe konsorcjum, składające się z centrów szkoleniowych, ośrodków doradczo-szkoleniowych, a także instytucji świadczących usługi edukacyjne dla pielęgniarek oraz stowarzyszeń i instytucji świadczących usługi medyczne.

  Projekt jest odpowiedzią na potrzeby w zakresie kształcenia językowego w sektorze medycznym w związku z rosnącą mobilnością pracowników związaną z otwarciem granic   i łatwym dostępem do rynków pracy w obrębie Europy.

   
  Cel kursu:

  Kurs pozwoli poznać język docelowy na poziomie podstawowym (A1, A2) w kontekście najważniejszych zagadnień praktycznych związanych z pracą pielęgniarki/pielęgniarza .


  Zawartość kursu:

  Kurs składa się z 6 części tematycznych, z których każda ćwiczy określony zasób leksykalny jak i również struktury gramatyczne na poziomie podstawowym. Materiał tematyczno-leksykalny w poszczególnych modułach będzie wprowadzany za pomocą ujęć wideo, zdjęć i prezentacji wizualnych, które ułatwią proces uczenia się.

  Do kursu dołączony jest Przewodnik ucznia zawierający instrukcje, ułatwiające nawigację i korzystanie z kursu. Kurs realizowany będzie na platformie w środowisku wirtualnym      i we współpracy z innymi studentami i nauczycielem. Nauczyciel będzie prowadził zajęcia według ustalonego harmonogramu i zgodnie z oczekiwaniami studentów, będzie sprawdzał zadania domowe i udzielał dodatkowych wskazówek. Metody nauczania: samokształcenie i e-learning.


  Czas trwania: 16 tygodni

Inne informacje związane z angielski

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |