Información

Jesteśmy jedną z najstarszych szkół prywatnych w Polsce. Kształcimy od 1992 roku, czyli już 15 lat. Przez ten okres nauczyliśmy się jak skutecznie a zarazem dostępnie przekazywać wiedzę. Nasza szkoła wykształciła ponad dziesięć tysięcy słuchaczy, w większości dobrze radzących sobie na rynku pracy.

Nigdy nie pobieraliśmy i nie pobieramy żadnych opłat dodatkowych.
To odróżnia nas od innych szkół. Jesteśmy zawsze pomocni słuchaczom, otwarci na ich problemy, także natury finansowej. Zdarza się przecież, iż młody człowiek ma problemy finansowe, nie pozwalające na zapłacenie raty czesnego. Staramy się pomóc, rozkładając należność na raty, a niejednokrotnie w szczególnie trudnych przypadkach - zwalniając z opłat.

Kształcimy przez jakość
. Naszym celem jest pogłębianie zaufania pracodawców do absolwentów szkoły, dlatego usługi przez nas oferowane są na najwyższym poziomie, z zastosowaniem najnowszych metod nauczania, stosowanych przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Pamiętaj, promując Ciebie promujemy także siebie! Dlatego dbamy o swój wizerunek kształcąc zgodnie z najwyższymi standardami.

Wyposażenie naszych pracowni jest najwyższej jakości. Dołączając do naszego grona, masz gwarancję, iż będziesz miał własne stanowisko komputerowe (łącznie posiadamy ich ponad 150), z dostępem do Internetu, z najnowocześniejszym oprogramowaniem. Nauka odbywa się średnio w 15 -20 osobowych grupach, co gwarantuje znakomite przyswajanie wiedzy, a także kontakt z nauczycielem. Pracownie wizażu są nasza wizytówką.

To my jesteśmy dla Ciebie, nie Ty dla nas. Dlatego kadra nauczycielska jest dostępna po zajęciach w celu konsultacji. W sekretariacie szkoły w każdej chwili możesz zwrócić się z nurtującym Cię problemem i możesz być pewny, iż uzyskasz odpowiednią pomoc!

Zajęcie językowe są u nas prowadzone przez doświadczonych lektorów możesz więc mieć pewność, iż opuszczając nasze grono Twoja znajomość wybranych języków obcych będzie na wysokim poziomie.

Kadra nauczycielska to starannie dobrani fachowcy. Ty płacisz, Ty wymagasz.

W naszej szkole, co roku kształci się grono około tysiąca osób. Dołączając do nich zyskasz duże grono znajomych i przyjaciół.

Nie zostawiamy absolwentów samych! Dlatego po skończeniu nauki, możesz liczyć na naszą aktywną pomoc w znalezieniu ciekawej pracy.

Pracodawcy nas znają. Dzięki dużemu gronu wykwalifikowanych absolwentów, jesteśmy cenieni na rynku pracy. Wielu z nas dziś pracuje w renomowanych firmach oraz instytucjach.

Przekonujemy niedowiarków! W każdą środę organizujemy dzień otwarty, podczas którego możesz porozmawiać z naszymi studentami, obejrzeć pracownie. Zawsze możesz też skorzystać z fachowej pomocy udzielanej w sekretariacie szkoły.

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA DO WKU, ZUS, ORAZ LEGITYMACJE SZKOLNE, UPRAWNIAJĄCE DO WSZELKIEGO RODZAJU ZNIŻEK (w szkołach dwuletnich).


Czesne u Nas jest dziesięciokrotnie niższe niż na większości studiów wyższych, a poziom kształcenia, jak i uznanie u pracodawców, często wyższe.

Nie zastanawiaj się, dołącz do nas już dziś!

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |