Home > Policealne > Reklama > Zaoczne > Warszawa > Studium Policealne - Fotografia Reklamy - Warszawa - Mazowieckie

Studium Policealne - Fotografia Reklamy - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Business School

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studium Policealne - Fotografia Reklamy - Zaoczne - Warszawa - Mazowieckie

 • Cele
  Zawód technika organizacji reklamy posiada dużą przyszłość, jest zawodem wymagającym łączenia w sobie, między innymi, wiedzy ekonomicznej, plastycznej, psychologicznej i lingwistycznej. Technik organizacji reklamy musi znaleźć sposób dotarcia do odbiorcy różnymi środkami reklamy, skutecznie oddziaływać na ich pozytywne postawy, emocje, przekonania. Dlatego w procesie dydaktycznym kładzie się nacisk na kształtowanie takich cech i postaw jak: komunikatywność, odpowiedzialność i systematyczność w działaniu, umiejętność prowadzenia negocjacji, kształtowania prawidłowych stosunków interpersonalnych, łatwość nawiązywania kontaktów, stosowanie się do zasad prawa, etyki i kultury zawodowej. Potrzeba stałego mierzenia skuteczności i efektywności reklamy wymusza ciągłe korzystanie z literatury fachowej i innych źródeł informacji, również w języku angielskim. Szeroki zakres zadań zawodowych oraz zatrudnienie na różnych stanowiskach, wymagają od absolwenta specyficznych umiejętności plastycznych, poczucia estetyki i wyobraźni przestrzennej. Technik organizacji reklamy przeprowadza analizy marketingowe, zajmuje się zbieraniem informacji na temat zleceniodawcy i jego oczekiwań, opracowuje informacje niezbędne do realizacji zadań reklamowych, przygotowuje wnioski z programów badań rynkowych, pozyskuje klientów do współpracy z firmą, uczestniczy w rozmowach handlowych, prezentuje usługi reklamowe.
 • Tutuł uzyskany
  Technik organizacji reklamy
 • Szczegółowe informacje
  Technik organizacji reklamy może być zatrudniony w następujących miejscach pracy i na następujących stanowiskach: - Pełnoprofilowe i specjalistyczne agencje reklamowe: agent reklamowy (pracownik działu obsługi klienta), pracownik zespołu do spraw zlecenia (account manager), pracownik działu kreatywnego, autor tekstów i sloganów (copywriter), twórca wizerunku (art designer), pracownik działu produkcyjnego, pracownik działu planowania publikacji, pracownik działu badań rynkowych.
  - Działy marketingu i reklamy przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych: specjalista ds. marketingu, specjalista ds. reklamy, specjalista ds. kontaktów z prasą i kształtowania opinii publicznej (Public Relations).
  - Biura ogłoszeń środków masowego przekazu: pracownik biura reklamy, akwizytor.
  - Działy promocji środków masowego przekazu.
  - Agencje scenariuszowe i studia graficzne: autor tekstów i sloganów (copywriter), twórca wizerunku (art designer).
  - Studia produkcyjne: specjalista ds. produkcji.
  - Agencje ds. kontaktów z prasą i kształtowania opinii publicznej (public relations): autor tekstów (copywriter), organizator działań promocyjnych.


  Podstawy ekonomii
  Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw
  Marketing
  Elementy towaroznawstwa
  Public relations
  Organizacja reklamy    
  Psychologia reklamy    
  Prawo, etyka i kultura zawodowa    
  Język angielski
  Rysunek i liternictwo
  Historia sztuki
  Pracownia technik reklamy
  Grafika komputerowa
  Techniki poligraficzne

Inne informacje związane z Reklama

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |