Información

To, co wyróżnia BDO jako wiodącą firmę audytorsko-konsultingową spośród innych czołowych firm z tej branży, to dynamicznie rozwijająca się działalność szkoleniowa. Realizuje ją z sukcesami Departament Szkoleń BDO, który w kategorii szkoleń dla dyrektorów finansowych i księgowych osiągnął na polskim rynku pozycję jednego z liderów.

Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych dla firm, w kursach zawodowych oraz studiach podyplomowych.
Szkolimy z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, finansów przedsiębiorstw oraz szeroko pojętego controllingu i rachunkowości zarządczej.
Szkolenia i kursy prowadzone są na terenie kraju w największych aglomeracjach, takich jak Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Gdańsk.
Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, wybitnych specjalistów mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie warsztatowe, autorów wielu fachowych publikacji i opracowań.

Zaletą naszych szkoleń jest ich praktyczny, interaktywny charakter, wynikający z przyjętej metodologii, której podstawą są przykłady, ćwiczenia i case study.

W czasie każdego szkolenia staramy się zawsze zapewnić uczestnikom indywidualne konsultacje. Kursanci mają możliwość wyboru optymalnego  rozwiązania edukacyjnego, w tym również rozpoczęcia procesu pogłębiania wiedzy na różnych poziomach zaawansowania.
Nasz konsekwentny rozwój i umacnianie pozycji lidera w obszarze profesjonalnych szkoleń znalazły w 2009 roku odzwierciedlenie w ekspansji na rynek szkoleń kadrowych i prawno-pracowniczych poprzez przejęcie marki Polexpert – uznanej, czołowej firmy oferującej szkolenia z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i HR.

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |