Finanse i Rachunkowość - Studia Podyplomowe - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSBiZ-Wyższa Szkoła Biznesu i Zarządzania

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Finanse i Rachunkowość - Studia Podyplomowe - Zaoczne - Ciechanów - Mazowieckie

 • Profil słuchacza / wymogi
  Studium adresujemy do osób zajmujących stanowiska w pionach finansowo – księgowych pragnących pogłębić i uzupełnić wiedzę z dziedziny rachunkowości i finansów oraz do Państwa starających się poznać zasady systemów księgowych, sposoby sterowania, pomiaru, analizy i kontroli działalności finansowej, nowoczesne metody kształtowania wyników finansowych firmy.
  Studium umożliwi Państwu zdobycie wyczerpujących informacji na temat unormowań formalnych i prawnych, stosowanych zasad i praktyk w zakresie rachunkowości i finansów Słuchacze studium poznają sposoby ewidencji, stosowane narzędzia księgowe, metody klasyfikacji, kalkulacji zdarzeń księgowych w firmach o różnej organizacji formalnej, odmiennym zakresie działalności. Zajęcia praktyczne z wykorzystaniem systemów finansowo – księgowych wzbogacą nabytą wiedzę i umiejętności w podejmowaniu decyzji księgowych mających wpływ na sytuację ekonomiczną i wynik finansowy firmy.
 • Szczegółowe informacje
  Roczne studia podyplomowe w zakresie rachunkowości i finansów adresujemy do tych z Państwa, którzy pragną poszerzyć i zaktualizować wiedzę zdobytą w trakcie studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, w pracy zawodowej, uzyskać nowe kwalifikacje i dostosować swoje kompetencje do wymagań gospodarki rynkowej.

  Prowadzącymi zajęcia są znakomici specjaliści, wykładowcy naszej i innych uczelni, dydaktycy o doświadczeniach w biznesie. Obok wykładów są realizowane aktywne formy zajęć, miedzy innymi seminaria, dyskusje, gry decyzyjne, projekty grupowe. Studia kończą słuchacze pracą przygotowaną pod kierunkiem promotora i egzaminem dyplomowym.

  Prowadzone są systemem niestacjonarnym przez dwa semestry i obejmują 270 godzin zajęć dydaktycznych odbywających się dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele.

  W okresie trwania studiów utrzymujemy indywidualne i bliskie kontakty z poszczególnymi słuchaczami, gotowi udzielać Państwu niezbędnej pomocy w rozwiązywaniu problemów, zwłaszcza dotyczących spraw organizacyjnych. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i z najwyższą troską potraktujemy Państwa uwagi oraz propozycje.
Inne informacje związane z rachunkowość finansowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |