Ekonomiczne Skutki Planowania Miejscowego - Studia Podyplomowe - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Ekonomiczne Skutki Planowania Miejscowego - Studia Podyplomowe - Zaoczne - Olsztyn - Warmińsko-Mazurskie

  • Szczegółowe informacje
    Celem studiów jest: rozszerzenie i ugruntowanie ogólnej wiedzy z zakresu planowania przestrzennego, skutków uchwalenia planu i wprowadzenia go do realizacji; zapoznanie się z nowoczesną teorią rewitalizacji obszarów miast i wsi; zaprezentowanie nowoczesnych metod prognozowania skutków ekonomicznych, technicznych, społecznych i przestrzennych; uzyskanie niezbędnej wiedzy do podjęcia pracy w dziale gospodarki nieruchomościami, planowania przestrzennego, inwestycyjnym; uzyskanie kwalifikacji, jakie powinien posiadać urbanista posiadający uprawnienia państwowe w zakresie tzw. ustawicznego kształcenia; uzyskanie niezbędnych kwalifikacji do sporządzania skutków ekonomicznych planu zagospodarowania przestrzennego.

    Wykładowcami są pracownicy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, pracownicy biur urbanistycznych w Olsztynie oraz innych ośrodków naukowo-dydaktycznych w Polsce. Studium kończy się napisaniem pracy dyplomowej i egzaminem.

    Czas trwania 280 godzin (2 semestry) Uczestnicy studiów i kryteria naboru Osoby posiadające wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub administracyjno-prawne

    Terminy rekrutacji Nabór permanentny, decyduje kolejność zgłoszeń

Inne informacje związane z Rozwój Ekonomiczny

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |