Home > Studia I Stopnia > Administracja Publiczna > Dzienne > Elbląg > Administracja publiczna - Elbląg - Warmińsko-Mazurskie

Administracja publiczna - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Administracja publiczna - Dzienne - Elbląg - Warmińsko-Mazurskie

 • Szczegółowe informacje
  Koncepcja planu studiów daje możliwość wykształcenia absolwenta przygotowanego do podjęcia i wykonywania pracy w szeroko rozumianej administracji publicznej. Dość szerokie spektrum wiedzy powinno umożliwić wykonywanie też innych zawodów, w tym i pracy na własny rachunek.

  Koncepcja kształcenia daje gwarancje przygotowania przyszłego absolwenta jako wysoko wykwalifikowanego pracownika administracji odpowiedzialnego nie tylko za siebie, ale również za instytucję, którą reprezentuje.

  Absolwent będzie właściwie postrzegać społeczne znaczenie działań administracji. Ma go cechować kultura w obsłudze interesantów oraz dążenie do spełnienia oczekiwań jednostek i grup społecznych.

  Absolwent będzie w zasadzie mógł wykonywać pracę na wszystkich stanowiskach administracji publicznej. Powinien umieć przystosować się do zmieniających się merytorycznych wymogów zawodowych odpowiadających współczesnym czasom.

  Celem studiów jest z jednej strony wyposażenie studenta w niezbędne quantum wiedzy specjalistycznej, z drugiej zaś przekazanie mu wiedzy koniecznej do tego, aby był to człowiek o wyższym wykształceniu, skutecznie aspirującym do warstwy inteligencji polskiej.

  Utrzymujące się w regionie zapotrzebowanie na właściwie przygotowanych pracowników administracji publicznej dobrze rokuje w zakresie rynku pracy

Inne informacje związane z Administracja Publiczna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |