Studia Podyplomowe - Administrowanie Projektem z Funduszy Unijnych - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSIiE - Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Administrowanie Projektem z Funduszy Unijnych - Zaoczne - Olsztyn - Warmińsko-Mazurskie

 • Cele
  Celem studiów jest także nabycie wiedzy z podstaw zarządzania cyklem projektu, analizy ryzyka, zarządzania zmianami i aspektem finansowym oraz prawnymi uwarunkowaniami dotyczącymi zamówień publicznych w projekcie. Program ramowy studiów obejmuje zagadnienia skutecznego monitoringu, ewaluacji oraz audytu i kontroli projektów z funduszy unijnych.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Studia Podyplomowe kierowane są do osób, które pragną nabyć praktyczną wiedzę i umiejętności niezbędne do korzystania ze środków finansowych z funduszy unijnych oraz do wszystkich, którzy chcą właściwie realizować i efektywnie administrować projektem z funduszy unijnych. Adresatami są właściciele i pracownicy przedsiębiorstw prywatnych, którzy pragną skorzystać z oferowanych środków unijnych, osoby rozpoczynające własną działalność gospodarczą, pracownicy firm konsultingowych, pracownicy administracji państwowej i terenowej oraz pracownicy organizacji pozarządowych.
 • Szczegółowe informacje
  WYDZIAŁ INFORMATYKI I EKONOMII W OLSZTYNIE I WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W KĘTRZYNIE

  kierunek: Ekonomia
  specjalność: Administrowanie projektem z funduszy unijnych – II semestry

  Zamierzeniem studiów jest umożliwienie powszechnego dostępu do wiedzy o korzystaniu ze wsparcia finansowego realizowanego zgodnie z polityką Unii Europejskiej, dzięki praktycznemu – w formie zajęć warsztatowych - rozwijaniu umiejętności pozyskiwania środków finansowych z funduszy unijnych i administrowania projektami finansowanymi z Europejskiego Funduszu Społecznego i Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

  Absolwent studiów może poznać, na czym polega system instytucjonalnej pomocy unijnej w Polsce, może dowiedzieć się, jakie są obszary wsparcia i z którego programu operacyjnego oraz jak w efektywny i najbardziej korzystny sposób je zrealizować. Może nabyć praktyczne umiejętności przygotowania kalkulacji kosztów, tworzenia biznesplanu, struktury podziału zadań, harmonogramowania w projekcie.

  Założenia organizacyjne studiów
  Program kształcenia podyplomowego jest realizowany w dwóch semestrach i obejmuje łącznie 200 godzin. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele co dwa tygodnie.

Inne informacje związane z Administracja Publiczna - ogólne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |