Studia Podyplomowe - Administracja Publiczna i Samorządowa - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSIiE - Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Administracja Publiczna i Samorządowa - Zaoczne - Olsztyn - Warmińsko-Mazurskie

 • Cele
  Celem studiów jest umożliwienie absolwentom wyższych uczelni nabycie niezbędnej wiedzy dotyczącej funkcjonowania i roli administracji publicznej różnych szczebli w Polsce w świetle uwarunkowań wynikających z członkostwa w Unii Europejskiej.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Adresatami są pracownicy urzędów administracji publicznej różnego szczebla i wszystkich służb publicznych, osoby na stanowiskach kierowniczych oraz zamierzające wzbogacić dotychczasową wiedzę zawodową, a także osoby zamierzające ubiegać się o pracę na różnych stanowiskach w instytucjach administracji publicznej.
 • Szczegółowe informacje
  WYDZIAŁ SOCJOLOGII I PEDAGOGIKI W OLSZTYNIE oraz WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W KĘTRZYNIE

  kierunek: Socjologia/Administracja
  specjalność: Administracja publiczna i samorządowa – II semestry

  Absolwent przygotowany będzie do pracy zawodowej w jednostkach administracyjnych i gospodarczych samorządu terytorialnego gmin, powiatów i województw. Absolwent powinien posiadać umiejętności i wiedzę o charakterze ekonomicznym i prawnym. Program kształcenia ukierunkowany będzie na problematykę prawidłowego wykorzystywania lokalnych zasobów dla dobra społeczeństwa. Absolwenci będą przygotowani do zaangażowanego uczestnictwa w lokalnym życiu gospodarczym, społecznym i politycznym niezależnie od zajmowanego stanowiska i charakteru wykonywanej pracy.
  Dzięki ukończeniu specjalności absolwenci będą mieli możliwość ubiegania się o pracę w organach administracji państwowej i samorządowej, podejmowania decyzji politycznych na poziomie wszystkich szczebli samorządu terytorialnego.
  Mogą uzyskać zatrudnienie w organizacjach non profit, w firmach działających na rynku zamówień publicznych, w urzędach marszałkowskich, wojewódzkich, samorządowych jednostkach organizacyjnych, starostwach powiatowych i jednostkach organizacyjnych urzędów gmin.
  Założenia organizacyjne studiów
  Program obejmuje 280 godzin łącznie z praktyką. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, w systemie sobotnio-niedzielnym co dwa tygodnie.

Inne informacje związane z Administracja Publiczna - ogólne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |