Architektura Wnętrz - Studia I Stopnia

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Politechnika Radomska im. Kazimierza Pułaskiego

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Architektura Wnętrz - Studia I Stopnia - W ciągu tygodnia - Radom - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Specjalności:
  • projektowanie mebli
  • wystawiennictwo
  • architektura wnętrz

  Studia na kierunku Architektura wnętrz w ramach opracowanego programu kształcenia zawierają zarówno treści o profilu inżynierskim, związanym z budownictwem i architekturą jak i przedmioty kształcące w zakresie sztuk plastycznych. Celem zasadniczym nauczania jest wykształcenie absolwenta –projektanta wnętrz i przygotowanie go do twórczej działalności w dziedzinie projektowania wnętrz architektonicznych. Świadomego organizowania i kształtowania najbliższego otoczenia człowieka, zgodnie z systemem wartości opartym na odpowiedzialności wobec użytkowników, środowiska naturalnego i dziedzictwa kultury.

  Absolwenta powinien cechować właściwy poziom opanowania i realizowania problemów projektowych, umiejętność łączenia różnych dyscyplin artystycznych z wiedzą techniczną
  i wykorzystywania ich w twórczości architektoniczno – plastycznej. Realizowane tematy semestralne z zakresu architektury, architektury wnętrz, projektowania mebla, kompozycji krajobrazu czy wystawiennictwa, świadczyć będą o nabyciu umiejętności łączenia zasad funkcjonalności, estetyki, technologii i techniki w procesie projektowania form i przestrzeni
  w kategoriach użytkowych. Potwierdzone realizacją pracy dyplomowej obszary wiedzy
  i umiejętności absolwenta, umożliwią tworzenie projektów o wysokiej jakości artystycznej, programowo - funkcjonalnej i technicznej.

  Absolwent powinien sprawnie posługiwać się językiem specjalistycznym w zakresie problematyki architektonicznej oraz znać język obcy w obowiązującym zakresie na poziomie biegłości B2 ESOKJRE.

  Absolwent jest przygotowany do podjęcia studiów II stopnia.

  Dalsze studia to dwu letnie studia magisterskie, które zapewnią profesjonalne przygotowanie absolwentów do samodzielnej i zespołowej pracy twórczej w dziedzinie kompleksowego projektowania przestrzeni i wyposażenia wnętrz architektonicznych.

Inne informacje związane z projektowanie i wystrój wnętrz

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |