Home > Podyplomowe > Administracja Przedsiębiorstw > Zaoczne > Zielona Góra > Zarządzanie Ochroną Informacji Niejawnych - Studia Podyplomowe - Zielona Góra - Lubuskie

Zarządzanie Ochroną Informacji Niejawnych - Studia Podyplomowe - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Uniwersytet Zielonogórski

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Zarządzanie Ochroną Informacji Niejawnych - Studia Podyplomowe - Zaoczne - Zielona Góra - Lubuskie

  • Szczegółowe informacje
    Krótka charakterystyka studiów podyplomowych – zajęcia będą odbywać się na zjazdach 2- dniowych: sobota – niedziela. Program obejmuje blok przedmiotów, które mają zapoznać słuchacza z technikami ochrony informacji, zabezpieczeniami teleinformatycznymi oraz przepisami prawa regulującymi te zjawiska. Ponadto słuchacze zdobędą wiedzę i praktyczne umiejętności związane z obsługą kancelarii i zarządzaniem dokumentacją w archiwum. Przedmioty realizowane będą przez dwa semestry i zakończą się zaliczeniem z oceną lub egzaminem. W ostatnim semestrze złożona będzie praca dyplomowa.

    Absolwent studiów podyplomowych otrzyma świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych   „Zarządzanie ochroną informacji niejawnych”, zdobędzie wiadomości i umiejętności praktyczne związane z obsługą kancelarii tajnej, zarządzaniem dokumentacją i informacją w archiwum zakładowym. Oprócz tego absolwent posiądzie informacje z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego i procedur ochrony informacji, a także zapozna się z podstawowymi zagadnieniami prawa administracyjnego.

    Wskazane umiejętności i zdobyta wiedza przygotują absolwentów do pracy na stanowiskach związanych z dostępem do informacji niejawnych i obsługą kancelarii tajnej.

Inne informacje związane z Administracja Przedsiębiorstw

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |