Home > Policealne > Asystentka Stomatologiczna > Zaoczne > Kielce > Studium Policealne - Asystentka stomatologiczna - Kielce - Świętokrzyskie

Studium Policealne - Asystentka stomatologiczna - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Omega - Lokalne Centrum Edukacji

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studium Policealne - Asystentka stomatologiczna - Zaoczne - Kielce - Świętokrzyskie

 • Praktyki
  W II semestrze każdy słuchacz odbywa praktykę zawodową w gabinecie stomatologicznym. Kształcenie praktyczne odbywa się w nowoczesnych i doskonale wyposażonych gabinetach pod nadzorem odpowiednio przygotowanych specjalistów.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Warunkiem przyjęcia jest złożenie dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły, podanie, zaświadczenie lekarskie, 4 fotografie w rozmiarze takim jak w legitymacji szkolnej, kserokopia dowodu osobistego) i opłacenie wpisowego. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W wyjątkowych wypadkach dyrektor szkoły może zarządzić rozmowę kwalifikacyjną.
 • Szczegółowe informacje
  Nabór odbywa się 2 razy do roku: na semestr jesienny do 1 września, na semestr wiosenny do końca ferii zimowych. Warunkiem przyjęcia jest złożenie dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły, podanie, zaświadczenie lekarskie, 4 fotografie w rozmiarze takim jak w legitymacji szkolnej, kserokopia dowodu osobistego) i opłacenie wpisowego. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W wyjątkowych wypadkach dyrektor szkoły może zarządzić rozmowę kwalifikacyjną.

  Zajęcia prowadzone są w systemie wieczorowym.

  W programie nauczania znajdują się wykłady i ćwiczenia z przedmiotów zawodowych takich jak: psychologia, anatomia i fizjologia narządu żucia, podstawy mikrobiologii, farmakologia, zasady i technika pracy asystentki stomatologicznej, pracownia zawodowa, zajęcia praktyczne.

Inne informacje związane z Asystentka Stomatologiczna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |